Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czujniki Dominator 106

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Grzeslav100

Grzeslav100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 19:37

Czujniki Dominator 106 Mam problem z czujnikami w Dominatorze 106. Konkretnie mam pytanie czy po załączeniu młócarni , lub przed jej włanczeniem powinny palić się kontrolki (liczby obrotów siekacza, przenośnika skośnego, przenośnika ziarna, kłosowego, wytrząsaczy) a później gasnąć? W moim przypadku po załączeniu młócarni i przyrzadu żniwnego zapala sie kontrolka wytrząsaczy a gdy wejdzie na wyższe obroty gaśnie. Natomiast kontrolki od przenośnika pochyłego i ziarna palą sie caly czas, nie gasną. A przenośnika kłosowego wcale sie nie zapala. Może ktoś wie wiecej na temat tych czujników i zasady działania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czujniki Dominator 106 Dzisiaj, 01:21
  •  

#2 Share RoLLand

RoLLand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 08 lipiec 2011 - 20:21

Czujniki Dominator 106 Przed załączeniem młocarni nie mogą się palić żądne kontorlki oprócz tych zielonych pokazujących straty aczkolwiek też tylko po jednej zielonej. Natomiast po włączeniu młocarni na wolnych obrotach wszystkie inne które świecą na czerwono oprócz zapełnieniac 100% zbiornika powinny się świecić i zgasnąć jak dasz gaz na maxa. To są kontrolki wskazujące żę wszędzie są odpowiednie obroty, nic sie nie ślizga i nie zapycha także jak bedziesz miał zjechane pasy i będą się ślizgały napędy również zapali się kontrolka co również będzie widoczne na konsoli środkowej. Podsumowując: po włączniu na wolnych wszystkie świecą; gaz na maxa gasną. Jeżeli w ogóle sie nie zapalają to musisz sprawdzić i wyregulować odległość czujników od osi albo wymienić czujniki. Mam nadzieje że podałem to w formie którą każdy zrozumie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share czapla197

czapla197

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 lipiec 2011 - 15:59

Czujniki Dominator 106 A co jest jeśli żadna kontrolka się nie świeci przed i po włączeniu młocarni (wszystkie czujniki wyczyszczone i odpowiednio ustawione) ma ktoś może do tego jakiś schemat albo wie ktoś gdzie to jest podłączone ? Z góry dziękuje za odpowiedz
Claas Dominator 86 Claas Axos 320 Lamborghini R4.105