Skocz do zawartości

Zdjęcie

skuter

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 14:25

skuter witam
chcialbym kupic skuter ale obawiam sie jednej rzeczy czy gdybym kupil skuter z przebitymi numerami i gdyby mnie zlapali to kto by ponius za to konsekwencje??i jak bym nie mial na niego umowy??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
skuter Dzisiaj, 15:19
  •  

#2 Share master0608

master0608

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 15:55

skuter Powiem ci tak, jesli myslisz o 50tce badz 50tce z zamontowanym zestawem 72ccm (moze tez byc 75 albo 80) to kup sobie Zetke albo GB, wiecej frajdy z jazdy bo to wkoncu manuale, i wyglad maja ciekawy :)

#3 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 16:51

skuter Jakbyś nie miał umowy to albo użyczenie albo kradziony. Jak nie spisujesz umowy to on nie ma papierów??
Jeżeli taka kombinajca to kupić ramę z papierami i wyciąć kawałek rury z nr i naspawać na nowy skuter poprostu na ramę nowego naspawać kawałek ramy starego skutera. Ogólnie mówiąc to Policja od pół roku jak jeżdze to mnie nie kontrolowała i kuzyn jeździ kilka lat i raz sprawdzali to na nr nie patrzyli, tylko dowód

#4 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 19:46

skuter czyli jak bym kupil rame z papierami wycial z niej kawalez z numerami i na ta naspawal to by sie nie gapneli no cyba ze by zdieli plastiki i wtedy zobaczyli ale to nie glupi pomysl bo jak czyms popryska to i tak by bylo ze to autentyczne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 19:57

skuter Te numery z ramy wytnij jakbyś rure ciął ok 15cm i potem przetnij wzdłuż na pół i połówkę ( rynienkę )z nr przyklej przyspawaj do ramy w miejsce starych numerów a po zdjęciu dekielka się nie skapną że numery z innego bo musieliby wszystkie plastiki sciągać, Misiek popatrzy że wszystko ok i powie " miłej podróży" bo co innego zrobi? :) :lol:
Zrobisz jak zechcesz ale wg mnie jest idealnie . Obecnie przeglądy są co dwa lata ale ja tylko poszedłem do gościa ( młody ok 25-28 lat ) z dowodem i mi podbił bez niczego. B)
Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych. :)
Obecnie dołożyłem halogena z przodu i oponę od grabiarki na tył 4.40-10 zamiast 3.00-10 i po polach fajnie się jeździ- foto ponizej :P
Halogen
Opona 4.40-10

Edytowany przez tomi382, 04 lipiec 2011 - 20:03.

#6 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 21:06

skuter no zgadza sie jakbym duzo wycial i wspawal to zeby sie gapnac musialby mi caly przud rozebrac a bez nakazu chyba nie moze nie?? czy moze??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 03:01

skuter jakby zachodziło podejrzenie że jest podrobione to może mogli by coś działać ale wg mnie to skoro oni nie patrzą na numer ramy to po co panikowac? Zawsze patrzą na nr nadwozia w samochodzie ? Mi nigdy nie patrzyli. I w skuterze też nie patrzą. Dlatego wspawanie nr jest dla świętego spokoju.

Dodaj odpowiedź