Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krystian67

krystian67

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 12:12

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? Witam. mam 16h ziemi średniej i 2 h ziemi lekkiej i mam problem jaki agregat wybrać agregat ścierniskowy czy agregat talerzowy z hydropakiem do ursusa 5714 licze na dobre odpowiedzi ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? Dzisiaj, 15:19
  •  

#2 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 12:38

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? agregat scierniskowy robi ladniej bardziej wyrownuje ale bardzo ciezko go ciagnac ;/ brona talezowa to tylko wymiesza i pozostawi pare mijakow ale za to lekko idzie ja bym bral scierniskowaca :) on ladnie podcina i miesz siciernisko z ziemia

#3 Share krystian67

krystian67

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 12:41

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? aha dzięki za odpowiedź ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? Dzisiaj, 15:19
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 lipiec 2011 - 13:29

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? dobry agregat talerzowy też dobrze miesza i wyrównuje glebę. i agregat talerzowy jest bardziej uniwersalny tym bardziej jak ma hydropak :P

#5 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 03 lipiec 2011 - 14:18

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? ja też bym brał agregat talerzowy zrobisz nim wszystko podorywke, zetniesz bryły i poplony jak są za duże a jak ma hydropak to uprawisz ziemie i odrazu po siejesz! a gruber służy tylko do podorywki ja mam tylko brone talerzową 3,15m ciągne ją zetorem 80KM a znajomy ma grubera 2,6m ciąga go fergusonem 120KM i ma co robić talerzówka jak ma prędkość to też ci dobrze zmiesza ziemie a oszczędność paliwa jest znaczna ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share krystian67

krystian67

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 17:28

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? dzięki wsdzystkim za odpowiedź ;)

#7 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 03 lipiec 2011 - 18:03

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? Nie ten dział.
Podobny temat: http://www.agrofoto....nak-talerzowka/
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#8 Share Karolt

Karolt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 18:06

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? Ja pracuje agregatem scierniskowym i jestem bardzo zadowolony z jego pracy tylko tyle ze ciagnik ma ciezko ale jakos daje rade

#9 Share krystian67

krystian67

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 lipiec 2011 - 17:59

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? Dzięki wszystkim za za odpowiedzi ale jednak kupiłem agregat ścierniskowy 2.2 z firmy Agro-Factory ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 17 lipiec 2011 - 20:08

Jaki bybrać agragat ,agragat ścierniskowy czy agragat talerzowy z hydropakiem? Agregat talerzowy np agro-maszu za duży do Ursusa,ścierniskowy będzie w sam raz ;)

Dodaj odpowiedź