Piotrass

Ceny przeglądów Valtry

Polecane posty

MrValterka    4

Tak w granicach 2 tyś zł na 100mtg i 500mtg;) a na 1000mtg 6tyś. Olej 22zł netto kolego a brutto 27;)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ale Valtra was kosi cenami olei :P to nawet u korbanka olej przekładniowy po 18 zł brutto można kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Korbanek też kosi z cenami oleji bo przekładniowy do Claasa 14zł/l a to ten sam co u korbanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

w claasie tez jest total?? jak mialem u siebie claasa i plug odczepialem to prysnal taki fajny pomaranczowy, jak bralem od korbanka do mf to taki nie byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Tak w bańkach claasa jest total, tylko cenę mają lepszą ;) w skrzyni w MF też mam taki pomarańczowy olej :) a ten kupowany na dolewkę ma już inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

od korbanka jak bralem to brata wyslalem i lali mu do moich baniek wiec wlasciwie to cholera wie co oni leja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

Valtra na olejach i smarach kroi niemiłosiernie trzeba szukać po hurtowniach czegoś w zamian teraz nie pamiętam ale olej silnikowy z Shella jest chyba o 1zł droższy od Turdusa także kupiłem beczkę 55l i poję tym olejem bizona bo mam w nim dobry silnik i przez sezon dolewam może 2l oleju a zauważyłem że silnik utrzymuje niższą temperaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny    0

Podobno na podlasiu pojawił sie nowy dealer valtry, jest nim Agrotechnik Tafiły. Słyszałem, ze naprawde porzadnie podchodza do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xirlo    0

A nie przyszło nikomu do głowy ze ceny serwisu sa elastyczne. Jeśli diler za dużo opuści przy negocjaciach za cenę ciągnika to pozniej musi sobie to odebrac w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niech opuszcza ile chce, ale jak po 2 tyś mth koszt przeglądów wyniesie 20 000 zł, to coś tu chyba nie gra :blink: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam my kupujący mamy takie ceny za serwis ponosić to lepiej oddać ciągnik nie do autoryzowanego serwisu tylko do prywaciarza jak się nie będzie psuł to na pewno lepiej na tym wyjdziemy


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xirlo    0

Niech opuszcza ile chce, ale jak po 2 tyś mth koszt przeglądów wyniesie 20 000 zł, to coś tu chyba nie gra :blink: .

Wszystko w granicach rozsądku. Nie zjedzie Ci -50 tys. zeby pozniej odebrać to w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

No takie są ceny serwisu, ale co zrobisz? Kup sie lepiej mtz-ta czy farmera i zrób nim 2tyś mth i z 20 tyś nie wyniesie przegląd z awariami?


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak uważasz, że takie ceny są ok to znaczy, że rozrzutny jesteś. Co do MTZ to znajdź kogoś, kto po 2 tys mth wydał 20 000 zł na przeglądy i naprawy, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

No mamy mtz-ty i na 2k mtg. koło 10 tyś. na pewno wkładamy. No ale jak kogoś stać na valtre to chyba na przeglądy też?


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal122    8

Trochę odświeże temat,jak wyglądają koszty eksploatacji Valtry w porównaniu do innych marek?

Jak w ogóle jest z dostępnością części?

Bo słyszałem że poza servisem jest ciężko coś znaleźć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacik21    1

Trochę odświeże temat,jak wyglądają koszty eksploatacji Valtry w porównaniu do innych marek?

Jak w ogóle jest z dostępnością części?

Bo słyszałem że poza servisem jest ciężko coś znaleźć.

dzisiaj robiłem wycenę fitrów na 1000mth do N 91 1650zł brutto ;) można można filtry tej samej jakości oryginał od 2200zł do 2460zł cos tak zależy jaki nr nadwozia 

odnośnie części nie jestem serwisem a załatwię wszystko

i tutaj ciekawostka mam dostęp do używanych części po naprawie skrzyni T150 klient zamiast zostawić 32 tys netto zostawił 26 tys można ? można tylko trzeba się zwrócić do odpowiedniej osoby 790 494 494 myślę że dam radę pomóc także pozdrawiam posiadaczy Valtry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysrybak    3

Jak często robić serwis w valtrze bo olej to wiadomo co ileś tam godzin ale filtry paliwa i oleju skrzyni biegów  przecież mają czujniki i jak się zabrudza to zapali się kontrolka i wymieniamy zabrudzone filtr.  Jest sens wymieniać czesciej niż potrzeba drogie a nie całkiem zabrudzone jeszcze filtry? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam ! Jaki najszerszy rozmiar opon w valtrze a 92 można było by wziąć aby mieścił się bez problemu w bruździe przy orce ? Jest dużo podmokłych łąk więc szerokie opony były by najlepsze . Mamy zamiar kupić ten traktor więc prosiłbym o szybką odpowiedź .
      Sorki jeśli podobny temat już był ale nie mam czasu szukać .
    • Przez madas_szab
      Od pierwszych zakupów maszyn z funduszy i nie tylko mineło już kilka lat, niektórzy kupują nadal.
      Jak po tych kilku latach sprawują sie wasze traktorki ?jesteście zadowoleni ? czy drugi raz wybrali byście Valtrę.?
      Osobiście dodam że użytkuje 2 Valtry i moje uczucia co tych maszyn są mieszane
    • Przez norbitoja
      Nigdzie nie mogę znaleźć na tym forum, jakie jest spalanie Valtry? Niech wypowiedzą się tu posiadacze wszystkich Valtr. Napiszecie, rocznik, przebieg, jakie awarie były, moc oraz spalanie z waszą maszyną ...itp.
      Z góry bardzo dziękuje komentującym!
    • Przez mrursus95
      Posiadam Valtrę N92 i do niej bronę talerzową Rolmako U693 (2,7m) oraz siewnik Unia Poznaniak 370/2,7 DXL (2,7m).
      Kiedy zepnę bronę i siewnik do valtry to przy opuszczonym hydropaku i podniesionym zestawie na TUZ ciągnika, valtra ledwo "stoi" na przednich kołach. Wystarczy że ktoś się oprze o siewnik to przód Valtry idzie automatycznie do góry.
      Nie chodzi o to żeby dokładać obciążenia ale żeby przesunąć środek ciężkości.
      Jakieś pomysły ?
      Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję za rady
      Pozdrawiam !

    • Przez kewin123
      Witam -prawdopodobnie w okolicach lutego ma być premiera nowej valtry z serii -A . Czy ktoś cokolwiek wie na ten temat? Wszelkie info, zdjęcia, dane, mile widziane. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj