yacenty

Jaki siewnik 3m wybrac? [połączone]

Polecane posty

piootr    4

Właściciel Rolmaxu mieszka 2 km odemnie u niego kupiłem MF 4270 jak jeszcze był przedstawicielem korbanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Wiem mają także CASA i sprowadzają dużo urzywanych gratów, nawet tam kombajn kupiłem :)


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

i nie narzekacie na nich dobnre maszyny ja wiem że kiedyś strasdznie się drożuli i odmalowywali maszyny a puźniej chciał niewiadomo ile ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

No dokładnie drogo to u nich jest, pojechałem do nich bo mi trzeba było taki gumowy pas (nie chodzi mi o pasek klinowy) krzyknęli 140 zł :o pojechałem do agromy a tam 2 razy większy kawałek gumy kosztował 15 zł :)


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

właśnie oto chodzi zreszą oni wszędzie dziś pazerują na nas, ale kiedyś Amazona widziałem uzywanego u nich tyo myślałem że to nowy hehe puźniej patrze D7 i nie był malowany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

wcześniej pisałem o zestawie uprawowosiewnym z siewnikiem fiona on był kupiony w rolmaxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsc924   
Gość xsc924

tomb2 ile placiles za ten siewnik???

a mozna go potem zagregatowac ze brona aktywna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

dzis ogladalem amazona d7 special za 7500 masakra jaki to szrot

ale tez dzis zaklepalem wstepnie amazona d8 special z 2003roku :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniker    0
dzis ogladalem amazona d7 special za 7500 masakra jaki to szrot

ale tez dzis zaklepalem wstepnie amazona d8 special z 2003roku :)

Powiedz jaka cena jesli mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

niestety, temat odszedl na dalszy plan


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomweg76    0

ma ktoś może tabele wysiewu po Polsku do d7 super,mój kolega kupił taki statek ale niestety bez instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

ja niedługo bede kupował cały zestaw z Famarolu.agregat trzyrzedowy w.kryszacy+w. elastyczny z siewnikiem 750 litrow z podestem sciezkami znacznikami i licznikiem hektarów.taki zestaw kosztuje ok.36 tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

mam pecha ,byłem oglądać siewnik,był taki sobie ale kosztował 1600 zł,potem pojechałem zobaczyć innego poznaniaka za 2500,totalny złom,wracam to tego pierwszego ,a tu zonk ,już sprzedany, :(

musze na szybko kupić siewnik ,chyba bedzie to poznaniak ,czy w cenie do 3000 można kupić jakiś sensowny siewnik?

przez ostatnie 10 lat nie było okazji kupić siewnik,powiedziałem :BASTA,w tym roku będe siał swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Witam,panowje miałem nowego poznaniaka na agregacie bjernym i sprzedałem,kupiłem w to miejsce Amazone D7+brona wachadłową.Rużnica we wschodah i plonie jest kolosalna,noi efekt po sianiu jest zupełnie inny.Poznaniak ma niezłe wykonanie ale materiał zkturego jest zrobjony pozostawja wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Turbina napisz coś więcej co Ci się nie podobało w poznaniaku ?? a może po prostu źle współpracował z agregatem ?? rozwiń myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel    0

Witam

Mam pytanie czy któś z was używa siewnika Nordstem Combi-matic CBK310. Interesuje mnie czy warto kupić taką maszynę jak z dawakami zboża i nawozu i czy Zetor 8011 da radę takiej maszynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Zasiałem Poznaniakiem jakieś 200ha i piętki renlic były doszczętnie wytarte,redlice były wykonane z płaskowników które sie wyginały jak guma,na sianiu na pochyłościach redlice schodziły sie dosiebje i miałem zaje fajnie posiane pole.Znaczniki dostały takie luzy że je zdemontować musiałem bo nakoniec wyrwały sie z ramy(migdy ani razu nie zachaczyłem nimi o jakiś kamień czy skarpe).Jedyne co moge powjedzieć onim to to że miał bardzo dokładne wysiewanie nasion.Teraz mam stary siewnik Amazone D7 i niemam znim jakichkolwjek problemów.Moi sąsiedzi mają Poznaniaki starszego typu i sobje chwalą,ale te stare to były robjone na wytrzymałość a nie na ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zet9540
      Witam mam problem nad wyborem zestawu uprawowo-siewnego do 70 tyś netto , siewnik biorę na modernizację . Proszę o propozycję
    • Przez ROBERTINHO
      Panowie mam pytanko. Czy ma ktoś z was ten siewnik i wie czy sieje on dobrze?
      Najważniejsza napewno jest ta skrzynia bezstopniowa do regulowania dawki wysiewu. Czy jest ona precyzyjna?
      Myślałem by kupić jakiegoś nowszego poznaniaka albo Famarola-a  używanego no i tu jest problem bo te używane to przeważnie są już albo dojechane albo redlice pogięte.
      Dlatego chciałbym sie dowiedzieć jak to z tymi euromaszami jest?
    • Przez Stonka36
      Witam. Potrzebuję zdobyć instrukcję obsługi do siewnika Kutnowiak S068 /1. Z góry dziękuję za pomoc 😁. 
    • Przez damian315
      Posiadam siewnik nordsten 3m i taki oto sterownik, może mi ktoś wytłumaczyć jak on działa bo próbowałem różnych kombinacji i w żaden sposób nie może załączyć ścieżek . Z góry dziękuje za pomoc .

    • Przez rolnikgospodarny95
      Panie i Panowie mam pytanie odnosnie siewnika poznaniaka 6 2.7m chodzi mi o skrzynkę przekładniową w której znajduje się olej powiedzcie mi ile musi być tego oleju w skrzyni dodam ze siewnik jest z oku 1995 i skąd zabrać miarkę lub gdzie kupić taką mam zaślepionę taką srubą plastikową jak to było orginalnie bez miarki i jaki olej tam można wlać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj