Lipa12

Dynamik i BS - Jak chłodzą olej hydrauliczny, PILNE

Polecane posty

Lipa12    0

Jaki system chłodzenia oleju hydraulicznego posiadają dynamiki i BS-y ?? Chodzi o to że w moim Bizonie ZO83 (gigant) wysiadł jeden silnik z dwóch które chłodzą chłodnice oleju hydraulicznego i pilnie takiego potrzebuje i nie wiem czy warto dzwonić do osób które posiadają BS i dynamiki na części. Już wcześniej wysiadły mi te silniki ale zabrałem z kabiny od wentylacji ( bo to te same ) ale już powysiadały i tu mam kolejne pytanie, czy wszystkie bizony mają takie same silniki wentylacji w kabinach? Mógł by ktoś wstawic zdjęcie takiego silniczka z kabiny np od rekorda? Był bym bardzo wdzięczny i ułatwiło by mi to poszukiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Bs ma takie samo chłodzenie oleju jak Gigant. Ja jeden sezon przejezdzilem na jednej dmuchawie i nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa12    0

a u mnie właśnie skacze temperatura i wolę nie ryzykować. A z kąd dostałeś drugi wentylator?

Edytowano przez Lipa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawas    0

w suprze jest tylko chlodnica olejowa bez zadnych nawiewow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

A no to od jakiego, pewnie że silnikowego.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gabriel
      Witam mam prośbę do użytkowników kombajnu Bizon bs o spisanie ustawień parametrów Komputera chodzi mi dokładnie jakie wartości macie wpisane w Obwód koła, Szerokość robocza, Straty alarm itd. Pytam gdyż poprzedni właściciel namieszał w ustawieniach i teraz nie wiem co mam tam wklepać.
    • Przez Mateusz2415
      Witam poszukuje bizona bs do kupienia
    • Przez masa24
      Witam,
      posiadacie może wiedzę  ile tuleja ma wystawać ponad blok w tym silniku ??
    • Przez Daniel215
      Witam wszystkich. 
      Po kapitalnym remoncie silnika, po odpaleniu BS kopci na bialo plus może lekko niebiesko (dodam że dymu jest od groma) . Po rozgrzaniu stopniowo dym z rury wydechowej maleje, po rozgrzaniu (woda 55 olej 70) dymienie ustaje do zera. 
      Jedynie pompa wtryskowa nie była dotykana oraz wtryskiwacze (gdyż przed remontem było ok). Wtryskiwacze wsadzone na nowych miedzianych podkładkach-niektórzy zalecają montaż wtrysków bez podkładek. 
      Połączenie pompy wtryskowej nie odkręcane do remontu/nie przestawiane, a rozrząd jest na starych znakach. 
      Podejrzewam że problem leży w ustawieniu zaplonu/kata wtrysku, ale jak to sprawdzić?
      Czy jest jakiś mechanik który mógłby pomoc w tej sytuacji? 
    • Przez ZetorPower
      Witam przymiezam sie do kupna Bizona BS i mam problem bo mam do wyboru kilka sztuk i 2 z nich maja wytrzasacze i nie wiem co jest lepsze w tym kombajnie rotor czy wytrzasacz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj