Skocz do zawartości

Zdjęcie

beczka eisele

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojteklub

wojteklub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 16:44

beczka eisele witam. kupiłem beczkę asenizacyjną eisele 9 tys litrów. jak ją oglądałem to i robiłem próbe wszystko było ok beczkę napełniałem w 7 min tylko że troszkę było juz na dnie. chodzi mi dokładnie o to czy ta pompa musi być zalana przy ciągnięciu bo wypuściłem wszystko i już nie ciągneła dopiero jak ją zalałem to zaczeła pompować. dodam że to jest bodajże pompa ślimakowa która nie wytwarza podciśnienia tylko wszystko przez nią przepływa. czy to jest normalne czy pompa już jest słaba

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
beczka eisele Dzisiaj, 06:06
  •  

#2 Share Multitruck

Multitruck

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 07:56

beczka eisele mam przepompownie z firmy eisele , może u ciebie jest podobnie.. są tam dwa rotory gumowe przez które przechodzi materiał pobrany, w moim przypadku tylko po wpadnięciu np.kamienia, a następnie jej wyłączeniu , pompa zasysa gnojowicę dopiero po kilku sekundach też nie wiem czemu, potem jest normalnie i od razu ssie.. ale z tym nie ma problemu.. daj większe obroty i zassie.. do tego uzywam jej tez do mieszania (wtedy pompuje same powietrze) i też chodzi.. także powinna chodzić (tworzyć podciśnienie i nadciśnienie) nawet na suchych rotorach.. tylko jest jeden problem... na suchych rotorach przy pompowaniu nie ma chlodzenia gum gnojowicą i się grzeje :) więc długo tak nie można :)

#3 Share wojteklub

wojteklub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 13:13

beczka eisele tylko że u mnie bez problemu miesza aby problem jest z zasysaniem różne sztuczki robię otwieram zawór zamykam włączam mieszanie i po jakimś czasie dopiero ssie. najgorsze jest to pierwsze zassanie jak zassie to moment i beczka pełna. dużych obrotów trochę boję się dawać bo jak nie ssie to cała beczka kica w górę

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Multitruck

Multitruck

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 14:04

beczka eisele może jest jakaś nieszczelność w dolocie i nie może złapać ciśnienia ? poprostu w mojej eisele tez się to zdarza, nie wiem od czego to zależy dokładnie.. a za każdym razem masz taką sytuację ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share wojteklub

wojteklub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 09 lipiec 2011 - 14:04