Skocz do zawartości

Zdjęcie

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share drajwer12

drajwer12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 09:41

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo Witam mam pytanie a mianowicie mam w sąsiedniej miejscowości do kupienie pronara po pożarze z 2003 r z papierami za 10 tyś zł , i chciał bym się dowiedzieć mniej wiece czy by mi się to opłacał kupić , może ktoś się orientuje co i jak z takimi wrakami,ile to roboty co i jak tu macie link : http://moto.allegro....1674977039.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Remont spalonego Pronara 4x4 turbo Dzisiaj, 11:11
  •  

#2 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 09:51

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo 1) ogumienie
2) kabina ( duży koszt)
3) spalone przewody elektorniki
3) pewnie jakieś rozszczelnienia na silniku w wyniku wysokiej tmp.
4) elementy silnika typu przewody, chłodnica

koszta będą ogromne, nie wiem jak tam stan silnika czy będzie coś wart po takiej tmp.

myślę że około 30 tys będzie trzeba wydać tak lekko mówiąc

już licząc że z kupnem ciągnika razem wydasz 50 tys to za tą kwotę można kupić już coś w bardzo dobrym stanie.

Edytowany przez piotrb14, 01 lipiec 2011 - 09:53.

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#3 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 lipiec 2011 - 09:55

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo Jak dla mnie to się nie opłaca takiego kupic bo nie wiadomo ile w niego trzeba będzie włożyc po tym co widac to można się domyślic że nie mało :mellow: Jeszcze za taką kase a jak się zrobi to też nie wiadomo jak będzie chodził ;) Tam w sumie wszystko jest do wymiany no nie wiadomo tylko może faktycznie jest silnik w nie najgorszym stanie ;)

#4 Share tomko1112

tomko1112

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 09:59

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo tak jak koledzy powyżej, nie kupowałbym tego. U znajomego podobnie spalił się Farmer, to jedyną rzeczą która się nadawała do wykorzystania był tylny most. Na silnik też bym nie liczył bo aluminiowa głowica też mogła się naruszyć. W tamtym Farmerze była zwyczajnie w dużej części stopiona.

#5 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 01 lipiec 2011 - 10:20

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo ogłoszenie ciekawe i opłaci to się komuś kto ma mtz bez papierów a tego weźmie na części - wybierze co się da a resztę odda na złom. Z części to może da się sporo wybrać ale wszystko co jest gumowe, aluminiowe idzie do kosza lub na złom.
Wyrazy współczucia właścicielowi ale naprawa jest nieopłacalna.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#6 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 10:23

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo a po 2 nikt się nie dowie ile on miał mtg jak się spalił licznik :)

#7 Share zetores

zetores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 458 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 10:50

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo to jest ciągnik ? chyba kupa złomu, już mój ciapek jest w dużo lepszym stanie

Edytowany przez milanreal1, 01 lipiec 2011 - 22:32.

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

#8 Share Tomi1910

Tomi1910

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się Kulturystyką oraz maszynami rolniczymi i wszystkim co się z nimi wiąże ;]

Napisany 01 lipiec 2011 - 10:59

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo Tylko, że ten ciągnik jest po pożarze jakbyś nie zauważył. Ciekawe jakby twój ciapek wyglądał jakby się zjarał??

#9 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 11:08

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo tylko we władku mało jest do palenia :) praktycznie 0 plastiku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kryssr

kryssr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:przeróżne :)

Napisany 01 lipiec 2011 - 11:38

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo ten spalony ciągnik ma wartość złomu i nic więcej według mnie. Wszystko przegrzane itp.

#11 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 11:42

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo zgodzę się, a może ciekł to się uszczelnił chociaż :D heh

#12 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 11:46

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo Teraz to juz raczej brak jakichkolwiek uszczelnień ;)

#13 Share skrzynia662

skrzynia662

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo
    mechanik

Napisany 01 lipiec 2011 - 12:01

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo Szkoda gadać lepiej tego nie kupować a lepiej dołozyć na coś lepszego nie zjaranego jak go odnowisz a wiedziesz w łake to sie nie żdziwie jak sie coś bedzie gieło albo felgi albo skrzynia bo wszystko jest przegrzane śruby od skrzyni tego juz nie odkręcisz jedynie użniesz a to kupa złomu i nie warto w to pakopać forsy bo naprawa dużo wyniesie butla od spręzarki zbiornik paliwa siedzenie wspomaganie wszystkie zegary wajchy od biuegów podfnośnika nie wiedomo czy to kupisz to więcej wyniesie niż nowy byś kupił.

#14 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 01 lipiec 2011 - 12:19

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo material poddany dzialaniu wysokiej temperatury sie rozszerza i mysle ze silnik na 99% do remontu poszly wszystkie uszczelniacze tloki spuchly napewno a co do skrzyni to tez napewno do remontu
ogolnie moim zadniem trezeba by bylo dokladnie obejrzec i zobaczyc moze na czesci sie nada komus

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#15 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 12:38

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo jeżeli kupisz go za 10 tys to się opłaci jak sam będziesz go robił zajmie ci to z rok mechanik odpada bo za duży koszt robocizny
albo sprzedaż go na części sam przedni most nienaruszony z 7 tyś wart

Mało zdjęć ale aż tak mocno sie nie spalił z przodu silnk ma jeszcze farbę więc raczej cały

#16 Share Marek71

Marek71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 wrzesień 2011 - 18:39

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo

tak jak koledzy powyżej, nie kupowałbym tego. U znajomego podobnie spalił się Farmer, to jedyną rzeczą która się nadawała do wykorzystania był tylny most. Na silnik też bym nie liczył bo aluminiowa głowica też mogła się naruszyć. W tamtym Farmerze była zwyczajnie w dużej części stopiona.

witam.Mam pytanie do Nowicjusza.Jestem użytkownikiem Farmera C2-Pękł mi kadłub skrzyni biegów.Poszukuję jakiegoś spalonego,rozbitego Farmera ze skrzynią Carraro.

#17 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 15 wrzesień 2011 - 19:36

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo Marek jakiś czas temu na Allegro był most i skrzynia do C2, ale części do Farmerów to towar chodliwy. :) On Ci pękł między skrzynią biegów a sprzęgłem? I lepiej poszukaj mechanika bo do Sokółki to strach oddawać, mają robić obudowę i skrzynię a psują i nieudolnie naprawiają sprzęgło WOMu. :) Nie wiem co oni naszym tam robili z WOM, ale coś porozrywali i nieudolnie pospawali, do tego założyli inną linkę sprzęgło, która wytrzymała jakieś 8-10 ruchów.
KPK - Ochrona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share Marek71

Marek71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 wrzesień 2011 - 07:15

Remont spalonego Pronara 4x4 turbo Witam.Pekł mi przy tylnym moscie,podczas orki.Prawdopodobnie bubel,wada fabryczna.Sokolka twierdzi ze przod mi sie podniosl i dlatego pekl,ciekawe jak?Pekaja na sprzegle a nie przy moscie.Od gory pokrywa jest w calosci,od dolu przystawka napedu takze.Awaria na poczatku wrzesnia,wszyscy umywaja rece a to moj jedyny ciagnik oprocz leciwej c-360.Moge napisac ksiazke o awaryjnosci C2.Dla zainteresowanych moj tel 607819564.Pozdrawiam.

Edytowany przez milanreal1, 16 wrzesień 2011 - 20:06.
cytowanie poprzedniego posta

Dodaj odpowiedź