Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siewniki Konskilde

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 06:58

Siewniki Konskilde Siewniki te jeśli się nie myle w całosci produkowane są w fabryce w Kutnie(jedynie chyba przekładnie przychodzą gotowe). Nie są zbyt popularne na naszych polach. Warte są zainteresowania? Może ma ktoś taki i podzieli się swoją opinią na jego temat? Gdyby to był dobry sprzęt to może warto taki kupić, wkońcu Polski produkt choć pod zagraniczną marką,ale wyprodukowany a nie złożony w Polsce.

Edytowany przez PawelWlkp, 01 lipiec 2011 - 08:09.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siewniki Konskilde Dzisiaj, 00:08
  •  

#2 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 09:55

Siewniki Konskilde firma poniekąd znana, nie liczy się gdzie składane liczy się z jakich jakościowo elementów jest złożony, bodajże mój znajomy ma taki siewnik, jak będę go widział to zapytam się jak tam działa

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#3 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 11:03

Siewniki Konskilde Mam i nie narzekam :D .Wykonaniem bije na głowę polskie siewniki.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 12:25

Siewniki Konskilde Na telerzach masz jaro? Ja na talerzach oglądałem, sąsiad takiego ma też całkiem fajny mi się wydaje. Jedynie czasami te łożyska siadają od talerzy ale za to pole elegancko wygląda i można siąć nawet po gruberze bo ostatnio tak zrobił.

#5 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 13:02

Siewniki Konskilde Nie-na zwykłych-w mojej galerii gdzieś jest...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 06:56

Siewniki Konskilde A ma ktoś może talerzowy? Często te łożyska trzeba wymieniać? Ogólnie talerzówka chyba troche lepiej sieje niż zwykły.

#7 Share Gibus

Gibus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 18:02

Siewniki Konskilde Ja posiadam dwa agregaty bierne i nadbudowane na nich siewniki kongskilde :) dobre siewniki tylko między przejazdami czasami zostaje mała górka ale wschody są rowne :) kupiłem też niedawno brone talerzową Terra D i mozna na niej zamocować siewnik tylko dodatkowe ramiona trzeba kupic, i wtedy kąt talerzy ustawic jak najmniejszy i wiadomo ze nie szybciej niz 15km/h.

#8 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 13 lipiec 2011 - 06:48

Siewniki Konskilde Kupiem urzywke demeter 4500 na talerzach. Troche łożysk jest zaciętych bo stał ze trzy lata. Stan jak na cene dość dobry,dostałem jeszcze do niego troche części zapasowych typu zagarniacze lejki. Na wyposażeniu ma komputer ale czy on działa na razie nie sprawdzałem.Narazie żniwuje może jakieś poplony na prube nim posieje co by scieżki przetestować i rozruszać go troche.

#9 Share cinekp

cinekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 11:00

Siewniki Konskilde Konskilde Demeter Classic 3000 - w posiadaniu od zeszłego roku zasiałem nim ponad 100 ha i jestem zadowolony. Prosta obsługa zarówno siewnika jak i komputera, solidne wykonanie. Wadą jest kłopotliwy załadunek bo troche trzeba sie wychylić. Poza tym talerze robią dobrą robotę, ładnie przepuszcza za sobą ziemię i sprawdza się w ekstremalnych warukach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 13:53

Siewniki Konskilde Mi za demeter classic CSA (nadbudowany, mam nadzieje że dobrze symbole podałem bo nie chciało mi się sprawdzać ) powiedzieli przeszło 30 tyś netto :blink: , kurde troche za dużo . Być może i leprze od polskich no ale cene też mają " lepszą" Moim zdaniem bardzo duży plus mają za możliwość zdalnego (prz4ez komputer) zmieniania ilości wysiewu ( jak ma ktoś równiny to raczej go to nie tyczy ale np jak ja same górki pagórki to fajna sprawa na stoku podnieść troche wysiew a jak już wyjedzie się na równe to spowrotem zmniejszyć .
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Dodaj odpowiedź