Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brona talerzowa do Ursusa 4512

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Hannibal

Hannibal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 05 sierpień 2011 - 11:14

Brona talerzowa do Ursusa 4512

Witam!Ogólnie jestem nowy na forum, bo zarejestrowałem się specjalnie po to, aby się Was poradzić właśnie w sprawie kupna podobnej talerzówki:) Nie chcę zakładać nowego tematu , bo myślę, że to niepotrzebne tym bardziej, że chodzi o ten sam sprzęt. Chcę kupić talerzówkę 2m czyli 2x9 talerzy i tutaj mam dylemat..... takie robią tylko w układzie X (chyba) i jestem uczulony na to jak w tych talerzówkach wchodzą talerze w osi głęboko z jednej strony, a z drugiej ledwo ziemi dotykają. I chcę kupić jakąś porządną w której to zjawisko będzie minimalne, bo myślę, że w każdej tak będzie niestety. oglądałem różne i sam nie wiem co wybrać. Może wiecie jakiej firmy talerzówka będzie się najlepiej pod tym względem sprawować??

Masz rację co do wchodzenia w ziemię z tym że gdyby były w układzie X było by dobrze, a te są w układzie V czyli maja dwa długie wałki co powoduje że własnie jedna strona bedzie gorzej wchodziła w ziemię, jeżeli chodzi o układ X sa 4 wałki i praca takiej talerzówki jest "kulturalniejsza", niestety zakup talerzówki X to już sporo większy koszt.
http://www.ro-masz.c...id=16&Itemid=24

nie wim czy takie małe talerzówki jak 2 m robią w układzie X.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brona talerzowa do Ursusa 4512 Dzisiaj, 17:30
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brona talerzowa do Ursusa 4512 Dzisiaj, 17:30
  •  

#22 Share greg73

greg73

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 maj 2013 - 21:18

Brona talerzowa do Ursusa 4512 Witam,mam pytanko, chcę kupić talerzówkę 2,0m do 60 konnego case z przodkiem.Mam ciężkie ziemie gliniaste,czy gdybym miał tylny rząd talerzy uzębionych poprawiła by się jakośc pracy i czy ciągnik by też odczuł, praktykowal już to ktoś ,pozdrawiam :)