Zaloguj się, aby obserwować  
Adik_ziel

Piły tnące do bel i kiszonki

Polecane posty

Adik_ziel    3

co o nich myslicie? ? http://www.agro-serwis.pl/strona.php?co=pily piszcie co myślicie i jak najwięcej o nich <_< ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Wg mnie to może być rozwiązanie dla osób które mają 10 sztuk bydła i robią sianokiszonkę a nie maja tura na ciągnik. Wycinają małe paski i ładują widłami na taczkę i do obory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

właśnie też nie wiem ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

dobra maszynka ale droga (nie znam ceny)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertN    1

A tak na oko ile to może kosztować? Nie ma nikogo na af kto ma coś takiego? Jutro zadzwonie i może kupie jak nie będzie kosmicznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

kiedyś już ktoś podał ten link i napisał cene tego. Nie wiem w którym temacie to jest. Wiem że cena była wysoka <_<;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Kiedyś podałem link z allegro i cena była dość wysoka bo 3400 zł . Teraz nie mogę znaleźć tej stronki

 

Znalazłem ten link a cena tego <_< sami zobaczcie Piła do bel

Edytowano przez andrzej2110
łączenie postów

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

o w morde myślałem że to będzie z 500-1000 zł kosztowało to bym kupił ale napewno nie kupie jak tyle kosztuje O.o


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

czytałem o tym w Top Agrar ale nie podali ceny, fajne urządzonko ale trochę kosztuje. <_<


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertN    1

Pogieło ich, za taką cene to wycinak można kupić. Jestem ciekawy ile osób to kupuje? Jakby obniżyli cene o połowe, sprzedaż wzrosła by napewno więcej niż połowę

 

A tak wogule to czy da się wycinakiem do pryzm przeciąć bele?

Edytowano przez andrzej2110
łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

wątpie


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja bym nie kupił takiego wycinaka


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Wycinakiem do kiszonki spokojnie można przecinać bele.Mam wuja który rocznie ponad 350 bel rozcina na pół a wtedy to już się nie trzeba siłowac z belą


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Wycinakiem spokojnie da rade przeciąć bele . Ja swoim czesto przecinam (idzie jak w masło) bez najmnijeszych problemów , a wracając do tematu to nie wiem kto kupuje taką piłę bo za takie pieniądze to spokojnie kupisz wycinak . ja za swój dałem 2000zł więc troche ponad połowę niż za tą piłę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

Ja też mam wycinak, i też przecinam bele na pół. Super sprawa, potem to razdanie tej beli to bajka. Myśle że wszyscy są na tyle mądźi iż nie kupią piły za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj