Zaloguj się, aby obserwować  
pawlo5525

uzasadnienie zakupu ladowarki teleskopowej

Polecane posty

pawlo5525    4

Witam

Mam prosbe -moze ktos mi pomoze uzasadnic zakup ladowarki teleskopowej do gospodarstwa 40Hektarow 40 krow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

powiesz że do przenoszenia balotów i ich transportu


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Agencja mogła by trochę zwrócić i pewnie pytanie jak zakup... przyczyni się do zwiększenia produkcji mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo5525    4

ladowarka ma byc kupiona na PROW a pani ktora jest moim opiekunem chce uzasadnienia po co mi ladowarka teleskopowa o mocy 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arofarmer    22

1. Ładowarka teleskopowa jest potrzebna jak kolega mówił do zwożenia bałd, prace załadunkowe i rozładunkowe, których nie mozesz sam wykonać itp.

2. Jest zwrotniejsza niż traktor z turem.

3. Daje nowe możliwości rozwoju gospodarstwa(u kolegi uznali xD)

A i jeszcze, powiedz mi czy ona ma coś zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

w agencji są takie wytyczne i musisz się do nich ustosunkować

 

najlepiej jak w jakiś sposób pokarzesz pani ze ta maszyna jest tobie potrzebna

i spełnisz te wytyczne

 

uważaj bo są wytyczne ogólne i dla warunków polski

tych ogólnych na pewno nie spełnisz za to te dla polski masz szansę

 

a jeśli twoja agencja to Wrocław to masz małe szanse dla mojego kolegi wyrzucili ładowarkę z modernizacji mimo ze 120 ha ziemi i 50 ha ziemniaka który trzeba przeładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arofarmer    22

Czyli brak sprawnego ładowacza.

100km gwarantuje większą wydajność pracy maszyny i daje możliwość szybszego rozwoju. (jak to ładnie brzmi, ale tylko tu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRGOJ    19

może służyć do wybierania kiszonki z pryzmy, a 100km to minimalna moc konieczna do użycia na ładowarce krokodyla/wybieraka. Poza tym możesz wyciskać tym gnój na pryzmę z obory, składować nim i ładować na rozrzutniki. Poza tym możesz powiesić szuflę do mat. sypkich choćby po to, żeby przygotowywać tym pasze treściwe (trochę naciągane, no ale na 40krów ja zużywam rocznie około 45-50ton zboża) do wozu paszowego, który użytkujesz/będziesz użytkował w przyszłosci.

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj