bartek0909

jaki kombajn na 7 ha

Polecane posty

bartek45    17

bartek45 bizona na taki areał ? hahaha człowieku pomyśl troche... Po co mu taki kombajn na taki areał ? Ja bym także polecił Claasa consula. U mnie pracuje już 12 lat i nie narzekam na niego, a z częściami to nie ma problemu i ich jakość jest lepsza niż tych do bizona ;) Pod warunkiem że nie kupujesz jakichś podróbek. Ja jak go kupowałem to obrabiał u mnie jakieś 7-8ha i troche u wujka. Teraz obrabia u mnie 15ha i troche u wujka. Zrobisz jak zechcesz ale jak to mówią: "umiesz liczyć, licz na siebie". Takiego consula to można za jakieś 15 tys zł kupić w dobrym stanie ;)

 

 

Jakbyś zauważył i jakbyś był bystry, to napisałem "MOŻE" i nie musisz mnie wyśmiewać odrazu. To jest burza mózgów i ja tylko podałem swoją (może i głupią, nie mam nic do tego) propozycję. Na przyszłość czytaj uważnie co inni piszą, bo jedno słowo czasami zmienia cały sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

czytam uważnie ale sam napisałeś: "To jest burza mózgów i ja tylko podałem swoją (może i głupią, nie mam nic do tego)"... Skoro sam wiesz że propozycja nie ma większego sensu to po co zaproponowałeś ten kombajn ? A jeśli uraziłem cie to sorry ale to było śmieszne jak na taki areał proponujesz biozna. A z tym twoim "MOŻE" to większość ludzi jak coś proponuje to pisze " może claas", "może bizon" itp ;)

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

witam czytam wasze opinie moja jest taka.u mnie kosił jeden gość z 10 lat w zeszłym roku pogoda była jak każdy wie kombajnista nie przyjechal na umówony dzień potem odciągał ze dwa tygodnie i bo to bo tamto.straty przez deszcze i burze miałem ze 40 procent na wiosnę kopiłem deutz fahra m 900 i będę kosił kiedy będę i jak będę chciał jak kolega pisał wcześniej licz na siebie może nie zwróci się za szybko bo h mam nie dużo ale swój to swój pozdrawiamhttp://www.agrofoto.pl/forum/public/style_emoticons/default/cool.gif

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsysiek    4

A czy ten facet chociaż raz się odezwał? Bo w ten sposób to dokarmiacie trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizon_Ursus    12

ja też bym Ci polecił kupić swój bo z usług nie zawsze możesz korzystać ponieważ teraz ludzie mają mniej czasu swój to swoj jak to koledzy mówią a może i jeszcze zarobisz na nim kto wie polecam Clasa Deutza lub MF z kosa do 3 m małe sprytne i oszczędne. Jak sobie kupisz to wyjedziesz kiedy będziesz chciał i nie ma co zakładać ze od razu będzie sie psuł

Edytowano przez Bizon_Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj