Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki kombajn na 7 ha

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ovi

ovi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 29 czerwiec 2011 - 17:38

jaki kombajn na 7 ha po żniwach sprzedaje swojego massey fergusona 87(stan bdb sieczkarnia , silnik perkins igła ponad połowa pasów po wymianie) kosi u mnie 18ha cena koło 10tys do uzgodnienia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki kombajn na 7 ha Dzisiaj, 02:32
  •  

#22 Share astrzak

astrzak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:A wszystko po trochu...

Napisany 29 czerwiec 2011 - 19:26

jaki kombajn na 7 ha Jak masz kase to kupuj. Przynajmniej jestes od nikogo nie zalezny i wyjezdzasz kosic kiedy ci pasuje. Ja moge ci swojego John Deera 330 sprzedac po zniwach. Maszyna zadbana w bardzo dobrym stanie. Jak chcesz odezwij sie na PW
Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

#23 Share Lukasz12a

Lukasz12a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związanie

Napisany 30 czerwiec 2011 - 07:27

jaki kombajn na 7 ha Na 7 ha to lepiej nie kupuj kombajnu. Wydasz na zakup, naprawy będziesz musiał wykonywać bo wiadomo ze nie będzie idealny , a w dodatku jak sam wiesz na wodę to on nie chodzi :D. Sam mam Bizona z 86r to wiem co roku jakąś drobną naprawę trzeba wykonać, a tak to umawiasz się na usługę i nic cię nie obchodzi czy się komuś popsuje czy nie. Masz święty spokój chyba, że u ciebie jest tak jak u mnie nikt nie chce jechać bo w sumie nie ma czym, na mojej wsi najmłodszy kombajn jest z 86r mój i jeszcze jeden Class.

#24 Share Kondzio16

Kondzio16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 08:13

jaki kombajn na 7 ha jeśli umie dobrze kosić to nawet na 1ha można mieć kombajn ^^ ja mam 50ha i obrabiam to bizonem w tydzień a potem 2-3 tygodnie na usługach po 8h dziennie i kasy tyle natrzepie że hej nie wiem jak u niego z usługami ale u nas w tamtym roku tylko ja jeździłem po usługach i taki jeden koleś to do mnie kolejki od 6 rano stały żeby pierwszym być więc jeśli jest u was duży popyt na usługi a mało kombajnów i masz kase to zainwestuj w bizona ale patrz czy ma dobry silnik i sita bo ludzie dużo też patrzą na czystość zboża po młocce

#25 Share astrzak

astrzak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:A wszystko po trochu...

Napisany 30 czerwiec 2011 - 09:48

jaki kombajn na 7 ha Ale jak masz swoj kombajn To u siebie skosisz kiedy chcesz i potem mozesz na usługe jechac. Wiadomo ze kombajny w takich cenach sa juz troszke zuzyte ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz cos w miare dobrym stanie. Grun to dobrze przegladnac maszyne przed zniwami zeby zminimalizowac jakas niespodzianke w polu
Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

#26 Share kostekk1990

kostekk1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 11:18

jaki kombajn na 7 ha kondzio 16 Skąd ty jesteś że tak długo żniwa trwają?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share bartek45

bartek45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 30 czerwiec 2011 - 23:16

jaki kombajn na 7 ha

bartek45 bizona na taki areał ? hahaha człowieku pomyśl troche... Po co mu taki kombajn na taki areał ? Ja bym także polecił Claasa consula. U mnie pracuje już 12 lat i nie narzekam na niego, a z częściami to nie ma problemu i ich jakość jest lepsza niż tych do bizona ;) Pod warunkiem że nie kupujesz jakichś podróbek. Ja jak go kupowałem to obrabiał u mnie jakieś 7-8ha i troche u wujka. Teraz obrabia u mnie 15ha i troche u wujka. Zrobisz jak zechcesz ale jak to mówią: "umiesz liczyć, licz na siebie". Takiego consula to można za jakieś 15 tys zł kupić w dobrym stanie ;)

Jakbyś zauważył i jakbyś był bystry, to napisałem "MOŻE" i nie musisz mnie wyśmiewać odrazu. To jest burza mózgów i ja tylko podałem swoją (może i głupią, nie mam nic do tego) propozycję. Na przyszłość czytaj uważnie co inni piszą, bo jedno słowo czasami zmienia cały sens.

#28 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 10:53

jaki kombajn na 7 ha czytam uważnie ale sam napisałeś: "To jest burza mózgów i ja tylko podałem swoją (może i głupią, nie mam nic do tego)"... Skoro sam wiesz że propozycja nie ma większego sensu to po co zaproponowałeś ten kombajn ? A jeśli uraziłem cie to sorry ale to było śmieszne jak na taki areał proponujesz biozna. A z tym twoim "MOŻE" to większość ludzi jak coś proponuje to pisze " może claas", "może bizon" itp ;)

Edytowany przez rafal4610, 01 lipiec 2011 - 10:54.

#29 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 09 lipiec 2011 - 22:16

jaki kombajn na 7 ha witam czytam wasze opinie moja jest taka.u mnie kosił jeden gość z 10 lat w zeszłym roku pogoda była jak każdy wie kombajnista nie przyjechal na umówony dzień potem odciągał ze dwa tygodnie i bo to bo tamto.straty przez deszcze i burze miałem ze 40 procent na wiosnę kopiłem deutz fahra m 900 i będę kosił kiedy będę i jak będę chciał jak kolega pisał wcześniej licz na siebie może nie zwróci się za szybko bo h mam nie dużo ale swój to swój pozdrawiamhttp://www.agrofoto.pl/forum/public/style_emoticons/default/cool.gif

Edytowany przez milanreal1, 10 lipiec 2011 - 21:54.
orty

#30 Share xsysiek

xsysiek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 09 lipiec 2011 - 23:08

jaki kombajn na 7 ha A czy ten facet chociaż raz się odezwał? Bo w ten sposób to dokarmiacie trolla.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share reset1990

reset1990

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 18:42

jaki kombajn na 7 ha jesli masz zamiar długo gospodazyc to lepiej kup :) swoj to swoj :)) młego classa :) z hederem 3.70 :)