rafal07

Mułowaty cyklop

Polecane posty

rafal07    0

Na zimnym oleju jeszcze jako tako chodzi ale jak się rozgrzeje to masakra. Jednocześnie muszę wciskać gałkę od obrotu lub od łap i podnosić bo inaczej to by nie podniósł ani by się nie przekręcił.Czego to wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Albo pompy, na dużych obrotach musisz pracować?


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

A może jest to wina Filtra w oleju co siedzi ? Najpierw trzeba to rozebrać i sprawdzić...


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

Tak reduktor przez 4 i podłoga

no no ja tak mialem u mnie bylo jeszcze gozej u mnie prze 5 i to ledwo idzie a takie byly obroty ze az cyklop skacze :) najpierw sprawdz filtry jezeli nie pomoze wymien pompe i ma chodzic :) aa i jeszcze jedno problem pojawil sie odrazu czy stopniowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawania    19

miałem to samo. pewien bardzo uprzejmy człowiek powiedział mi jak to zrobić. w tym regulatorze jak pokazano na foto jest taki stożek wystarczy go stoczyć 2mm i jak rękom odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czita    0

U mnie też tak robił to wymieniłem ten regulator co jest w kabinie. Po tym cyklop jak nowy wróciła siła i szybkość. Przyszło takie ciśnieni że stare węże nie wytrzymywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal07    0

Filterek był czysty kostki nie rozbierałem pewnie to będzie pompa bo ma już klika lat ale dlaczego podnoszenie z obrotem idze szybko? Może mi ktoś napisać do czego służą te 3 kostki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Jak trzeba gałki dusić z 2 sekcji to tylko dzielnik strumienia- ten co jest pod rodzielaczami. Na 100% to. Sam robiłem kapitalkę w cyklopie tej wiosny i całkiem usunąłem te kostkę i połączyłem na krótko wszystkie sekcje razem. Moc nieziemska a ciągnik chodzi na 1000 obr zamiast na 2200 ;) Daję głowę ;) Jak ta kostka co jest za pompą to nic by nie zrobił nawet jakby wcisnął wszystkie wajchy razem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotreksz231
      Witam mam takie pytanie, otóż wymieniam uszczelniacze w obu siłownikach obrotu w cyklopie t 214 i zastanawia mnie czy po złożeniu siłowników i zamontowaniu na miejsce trzeba je jakoś odpowietrzać, chodzi mi głównie o to połączenie z tyłu które łączy oba siłowniki stalową rurką jeden z drugim, bo tak na mój rozum to nie ma tam się skąd wziąć olej bo nie ma połączenia z rozdzielaczami.
       
      Dziękuje z góry za odpowiedź.
    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez rolnikgospodarny95
      Chciałbym pomalować ładowacz jakie farby wybrać popielaty i pomarańczowy mam do wybrania ale nie wiem jak oryginalnie z odcieniami RAL było 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj