Skocz do zawartości

Zdjęcie

wszystko o hodowli brojlerów

34 odpowiedzi na ten temat

#21 Share bigosek54

bigosek54

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i sportem

Napisany 24 maj 2013 - 17:57

wszystko o hodowli brojlerów Wie ktoś może ile wchodzi na całego tira? (ile klatek,ile sztuk w klatce)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wszystko o hodowli brojlerów Dzisiaj, 09:56
  •  

#22 Share Krzysztofb

Krzysztofb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 30 wrzesień 2013 - 21:02

wszystko o hodowli brojlerów na 100 szt trzeba 500 kg paszy , chów ok 6-7 tygodni masa żywych ptaków ok 2,8-3,2 kg

#23 Share Sc0bany

Sc0bany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 21:53

wszystko o hodowli brojlerów Witam chcialbym zapytac Was o kontraktacje dostawy brojlera kurzego. Wie ktos na jakich zasadach sie to odbywa i jaką firme polecacie?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3047 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 22:18

wszystko o hodowli brojlerów W zależności od miejsca zamieszkania. Znajdź w okolicy jakąś ubojnię i dowiesz się na miejscu co Ci proponują. Jaka ilość tych brojlerów?

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#25 Share Sc0bany

Sc0bany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 06 grudzień 2013 - 22:33

wszystko o hodowli brojlerów Ilośc ok 10 tyś szt. z możliwością powiększenia do 20 tys. Słyszałem (nie wiem czy to prawda) że jest podobno taka opcja kontraktu że firma zapewnia mi pasze, pisklęta ja to odchowuje i potem z tego wszystkiego sie rozliczam...istnieje wogole coś takiego? chciałbym rozwiac wszystkie wątpliwości co do tego.

#26 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3047 postów

Napisany 08 grudzień 2013 - 21:53

wszystko o hodowli brojlerów Kiedyś było coś takiego, teraz nie słyszałem aby ubojnie wchodziły w taki układ, bo często maja już swoje zaplecze surowcowe.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#27 Share Sc0bany

Sc0bany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 09 grudzień 2013 - 15:16

wszystko o hodowli brojlerów Dzięki serdeczne kolego za informacje

#28 Share Edmund_p

Edmund_p

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 06 październik 2015 - 14:35

Ja swoim brojlerom kupuję paszę gotową:

http://www.hodowlany...ulat_25_kg.html

Najpierw Brojler 1G do 4 tyg. a potem tą 2G . Dobrze masy nabierają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share dabb2

dabb2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 21 styczeń 2016 - 14:07

Jeśli chodzi o żywienie to ja używam gotowych mieszanek od Golpaszu i do tego koniecznie zakwaszacz Nufosalm-L do wody do pojenia. Przekonałem się ostatnio do dodawania tych zakwaszaczy, bo wyraźnie poprawiają zużycie paszy, przyrosty, trawienie, no i zabezpieczają przed patogenami chorobotwórczymi. Koszt niewielki, a korzyści jak dla mnie spore. Myślę też nad dodawaniem stymulatora wzrostu Nufocare-L, bo kupiłem hurtowo razem z tym Nufosalmem, choć z myślą o trzodzie. O tym zakwaszaczu mowa http://allegro.pl/za...5930348314.html. Mam kilka sztuk do odsprzedania. Stymulator też. To tak na marginesie :)

Nowoczesne i Skuteczne Preparaty Dla Drobiu, Trzody i innych Gatunków Zwierząt. NUFOSALM-L- Preparat antybakteryjny przeciwko Salmonella spp. oraz E. coli poprawiający efektywność produkcji. NUFOCARE-L- Naturalny preparat stymulujący wzrost o działaniu odtruwającym.

Wysoka jakość i najniższe ceny z darmową dostawą. Cena za 1 litr NUFOSALM-L to tylko 6,05 przy zakupie 1000 litrów oraz 7,60 zł przy zakupie 25 litrów (190 zł za 25 L). Wszystkie ceny są cenami brutto.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą na www.stop-salmonella.pl oraz do zadawania pytań info@bbtl.pl.

#30 Share mulek15

mulek15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:dopiero zaczynam :)

Napisany 22 styczeń 2016 - 17:03

Jeśli chodzi o żywienie to ja używam gotowych mieszanek od Golpaszu i do tego koniecznie zakwaszacz Nufosalm-L do wody do pojenia. Przekonałem się ostatnio do dodawania tych zakwaszaczy, bo wyraźnie poprawiają zużycie paszy, przyrosty, trawienie, no i zabezpieczają przed patogenami chorobotwórczymi. Koszt niewielki, a korzyści jak dla mnie spore. Myślę też nad dodawaniem stymulatora wzrostu Nufocare-L, bo kupiłem hurtowo razem z tym Nufosalmem, choć z myślą o trzodzie. O tym zakwaszaczu mowa http://allegro.pl/za...5930348314.html. Mam kilka sztuk do odsprzedania. Stymulator też. To tak na marginesie :)

Super:) to pochwal się jakie masz zużycie paszy na kg przyrostu.. poprawiają zużycie i wiele innych ogólnych wiadomości..

P.S. Masz dużą partię na handel? Musisz się trochę pobujać od tego jest dział giełda!!!!

#31 Share dabb2

dabb2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 09:20

Zużycie mam około 1,63 kg na kilogram przyrostu, a wcześniej było około 1,76. Wiadomości ogólne, bo szczegóły można sobie doczytać w specyfikacji i na stronach dystrybutora. Na handel mam po 4 sztuki z każdego, czyli Nufosalmu 4 x 25 l i 4 x 1 l i Nufocare 4 x 25 l i 4 x 5 l.

Nowoczesne i Skuteczne Preparaty Dla Drobiu, Trzody i innych Gatunków Zwierząt. NUFOSALM-L- Preparat antybakteryjny przeciwko Salmonella spp. oraz E. coli poprawiający efektywność produkcji. NUFOCARE-L- Naturalny preparat stymulujący wzrost o działaniu odtruwającym.

Wysoka jakość i najniższe ceny z darmową dostawą. Cena za 1 litr NUFOSALM-L to tylko 6,05 przy zakupie 1000 litrów oraz 7,60 zł przy zakupie 25 litrów (190 zł za 25 L). Wszystkie ceny są cenami brutto.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą na www.stop-salmonella.pl oraz do zadawania pytań info@bbtl.pl.

#32 Share pitercork

pitercork

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 18 luty 2016 - 23:29

wszystko o hodowli brojlerów dabb2 ile trzymasz brojlerow na takie zuzycie paszy?
ze masz takie zuzycie paszy?

#33 Share lenkasim

lenkasim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta, szkolenie piesków

Napisany 24 kwiecień 2016 - 13:49

Mam 52 brojlery miałam 63....padły , nie rosną . W ubiegłym roku miałam i wszystkie żyły, doszły do wagi 5 kg w wieku 8-9 tygodni.Nie wiem co się dzieje ..teraz się trochę wzięły , mają 4 tygodnie i ważą 1600-1800 g.Szału nie ma .Zmieniłam paszę na Grower i widzę poprawę.dodaję trochę soi, mleka w proszku, twaróg , makaron, ziemniaki, świeże zielonki.Ktoś powie że takie żywienie jest nieopłacalne...cóż ratuję co mogę a hoduję dla siebie więc wiem co jem.

#34 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 04 czerwiec 2016 - 10:44

W jakim wieku podaje się selen,bo słyszałem że od 2 tygodnia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35 Share annasprobio

annasprobio

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 21 czerwiec 2016 - 11:50

PBM – Probio Minerał jest naturalnym, ekologicznym produktem w postaci pudru. Jest biologicznym antidotum  potęgując kolonizację szczepów probiotycznych, które wypierają florę patogenna (pleśnie i grzyby) oraz likwidują toksyny znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie. Sprawia, że pożyteczne  mikroorganizmy mogą się rozwijać tworząc tym samym przestrzeń życiową dla całego ekosystemu. Posiada najwyższy wskaźnik probiotyczny. Produkcja zwierzęca – dodatek do pasz, procedura do higienizacji zwierząt oraz urządzeń do karmienia. Produkt w 100% ekologiczny. Cena hurtowa netto wynosi 70 zł za kg. Więcej informacji pod numerem telefonu 502 591 511. Strona internetowa http://annasprobio.wix.com/sprobio