Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z Apollo

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 27 czerwiec 2011 - 08:20

Problem z Apollo Witam. Mam mały problem z rozrzutnikiem apollo. Chodzi o to że gdy włączę napęd taśmy i podniosę w ciągniku obroty do około 1600 to dopływ oleju zostaje odcięty. Odcięcie następuje na regulatorze przepływu w rozrzutniku. Słyszałem ze może być tak że mam za duży wydatek oleju pompy w ciągniku i jest zawór który odcina dopływ. Spotkaliście się z taką sytuacją? Jak rozwiązać ten problem? Jest możliwość regulacji przepływu oleju w ciągniku(Kubota m7040)? Czy może zmiana ustawienia za regulatorze przepływu w rozrzutniku?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z Apollo Dzisiaj, 19:28
  •  

#2 Share gryfel

gryfel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 27 czerwiec 2011 - 21:02

Problem z Apollo Ja posiadam rozrzutnik Apollo 14 i nie mam żadnych problemów z napędem taśmy przy maksymalnym wydatku ciągnika czyli 73l/min. Jaki masz model Apollo? Kiedy kupiłeś Apollo? Ty w Kubocie masz chyba wydatek oleju hydraulicznego 61l/min więc to nie stanowi problemu. Na jaką masz ustawioną cyfrę na regulatorze przepływu oleju w rozrzutniku?
moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

#3 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 28 czerwiec 2011 - 11:59

Problem z Apollo Mam apollo 8. Nie ma znaczenia jaką mam cyfrę na regulatorze. Rozłącza przy tych samych obrotach. Przełączyłem taśmę na inny rozdzielacz i rozłącza się teraz przy 2200 więc mogło by być ale boję się że przy obciążeniu z obornikiem będzie się rozłączało wcześniej. Nie wiem co to moze być. Być może przyczyna jest zupełnie inna...

#4 Share gryfel

gryfel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 29 czerwiec 2011 - 20:55

Problem z Apollo Dziś czytałem artykuł że w Kubocie można zablokować obwód olejowy, więc może ty masz coś takiego u siebie. Najlepiej zadzwoń do dilera od którego brałeś Apollo i niech przyśle serwis i przyjadą, sprawdzą rozrzutnik dopóki jest na gwarancji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 07:32

Problem z Apollo Nie wiesz może w jaki sposób można to zrobić?

#6 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 02 lipiec 2011 - 11:09

Problem z Apollo Jeszcze jedno pytanie. Czy realne jest aby zaczep który ma wg. instrukcji 900kg maksymalnego pionowego nacisku wytrzymał przy rozrzutniku z naciskiem na dyszel 2500kg? Patrzyłem u sąsiada w John Deerze i ma wytrzymałość maksymalną 1800kg więc tez za mało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share gryfel

gryfel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 09:08

Problem z Apollo @Kondzik nie mam pojęcia w jaki sposób zablokować obwód olejowy w Kubocie.