Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bordinformator, wszystkie wartosci 0.00

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DEVBOL

DEVBOL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 26 czerwiec 2011 - 21:23

Bordinformator, wszystkie wartosci 0.00 Witam, elektronikowi udało się postawić mojego bordinformatora w kombajnie CLAAS 108SL, jak kupiłem juz nie właczał się, teraz odpala się, reaguje na przyciski, reaguje na czujnik odpuszczania hederu, ale nie liczy chyba czasu, tzn. mialem wlaczonego chyba z kilka minut na niby opuszczonym hederze i caly czas sa wszystkie wartosci 0:00 i 0.00, kombajnu jeszzce nie odpalałem, sprawdzałem na właczonym zapłonie, jeśli by ktoś był bardziej w tym temacie lub w temacie elektroniki w tym kombajnie proszę o kontakt lub odp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bordinformator, wszystkie wartosci 0.00 Dzisiaj, 23:26
  •  

#2 Share crazy29

crazy29

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 07 lipiec 2011 - 19:17

Bordinformator, wszystkie wartosci 0.00 musi ci sie palic zielona lampka na bordzie w prawym gornym rogu zeby liczyl czas i reszte!!! jesli sie nie pali na opuszczonym hederze to sprawdz stycznik pod kabina ktory wlancza w bordzie te funkcje

#3 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 07 lipiec 2011 - 19:44

Bordinformator, wszystkie wartosci 0.00 u mnie w sieczkarni czas liczy tylko jak sie beben kreci w kombajnie bedzie podobnie

#4 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 16 czerwiec 2013 - 21:01

Bordinformator, wszystkie wartosci 0.00 Witam :)
W moim 96 tez zamontowali tego informatora, wyglada na to ze dziala , swieci sie zielona lampla w gornym prawym rogu od hedera, ale takze wszystkie wartosci pokazuje na zero. Jest takze taka plastikowa karta ktora jak sie przylozy to wartosci sie zmieniaja. Czy moze ktos z was panowie wie jak to ustawic i kiedy pojawia sie tam jakies wartosci ? Dodam ze wialni nie uruchamialem bo mam sciagniety pasek, uruchamialem tylko silnik ale takze nic sie nie zmienialo.
Pozdrawiam :)

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 17 czerwiec 2013 - 07:47

Bordinformator, wszystkie wartosci 0.00 Przerwana instalacja? Obroty silnika powinno też Ci pokazywać.

#6 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 17 czerwiec 2013 - 22:04

Bordinformator, wszystkie wartosci 0.00 powiecmy ze tu moze byc problem z okablowaniem czujnika bo jezeli czyta obroty z tego czujnika ktory jest na kole pasowym jezdnym walu silnika to zauwazylem ze wyrala sie jedna wsówka od kabelka ale co z pozostalymi wartosciami jak km/h, licznik ha, czy procentowe zuzycie mocy silnika ?

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#7 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 18 czerwiec 2013 - 07:12

Bordinformator, wszystkie wartosci 0.00 Właśnie u siebie nie mogę dojść co jest z czujnikiem prędkości jazdy... Może ktoś ma zdjęcie gdzie on się znajduje? Jeśli on nie działa, to ha też nie będzie Ci liczył.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share mateusz3109

mateusz3109

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 25 lipiec 2013 - 21:54

Bordinformator, wszystkie wartosci 0.00 Ja kupiłem z tym licznikiem hektarów claasa 108 sl maxi wartości obrotów silnika , obrotów wiatru , czas też liczy , świeci się kontrolka w prawym rogu jak opusze heder . Ale nie pokazuje mi km/h czujnik niby jest zamontowany kable sprawdziłem przewodzą prąd az do komputera , zwierałem kable od tego prędkościomierza i żadne wartości przy km/h nie pokazywały sie . Co może być tego przyczyną ?