kevin25

malowanie kosiarki

Polecane posty

kevin25    185

Witam wszystkich otóż chciałem się poradzić was Agrofotowicze gdyż mam rotacyjne polska 1.65 metra którą postanowiłem w tym miesiącu od malować. I tu zaczyna się mój dylemat ja chciałem pomalować ją na niebiesko ale kilka osób mi odradza mówiąc że to jest zły kolor jak dla rotacyjny i żebym na zielono pomalował co wy na to? jak mi doradzicie?


JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolor to kwestia gustu , ważne by pasował do ciągnika, ale moim zdaniem rzeczywiście to nie kolor dla kosiarki chyba, że błękit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

maluj na taki jaki sie tobie podoba kosiarki używasz pare razy do roku tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

Myślę że jeżeli pomalujesz kosiarkę na niebieski, a osłony np na żółty, to wyjdzie efekt zadowalający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

osłony na żółto na reszte na zielono lub czerwono :lol:

 

osłony na żółto a reszte na zielono lub czerwono :lol:


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Lakierem w polu robił nie będziesz :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly11119    0

Nie jestem pewien czy pisze w dobrym temacie ale takiego jaki mnie interesuje nie znalazłem, a chodzi mi o to, że mam kosiarkę rotacyjną Polską (nie wiem dokładnie jaką) i nie docina pod pokosami jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kevin25    185

Postanowione maluje całość na zielono oprócz osłony która będzie żółta, a może jeszcze bębny pomalować na żółto?

 

Maly11119 to masz nożyki z krótke :lol:


JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly11119    0

nożyki na pewno nie są za krótkie bo sprawdzałem, a może być że fartuch jest za długi z przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Jeśli nie docina trawy pod pokosami, to masz za bardzo skręcony łącznik górny. Jak nie to, to może jest niska trawa, stępione nożyki i za mała prędkośc na womie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kevin25    185

Maly11119 ja się nigdy z czyms takim nie spotkałem mi zawsze tnie


JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

Kolego fartuch nie ma nic do tego, A wcześniej dobrze Ci docinała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kevin25    185

Pomalować bębny na żółto i osłonę pasków czy nie czy cała na zielono?


JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Bębnów i tak nie widać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kevin25    185

andrzej2110 ja osłon nie mam to widąc wiec jak pomalować na zołto je i osłone pasków a reszte na zielono ?


JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pomaluj jak chcesz i załóż osłony.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

nożyki na pewno nie są za krótkie bo sprawdzałem, a może być że fartuch jest za długi z przodu?

U mnie rok temu tak bylo, bylo to spowodowane:

-starą,sztywna trawa która szybko tępiła noże.

A powiedz kolego z jaka prędkością i ile dajesz obrotów. U mnie w tej starej trawie to na 3 biegu była za duża szybkość i nie docinało.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly11119    0

Sprawa się wyjaśniła okazało się że jednak fartuch był za długi i z przodu kładł trawę i nożyki nie sięgały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Kevin pomaluj całóść na zielony jasny a osłonę pasków i układ zaczepowy na zielony ciemny B) - takie ma fabryczne malowanie kosiarka famarol (sam tez bęe malował swoją za kilka dni :) )

daj znac o efekcie a najlepiej wstaw zdjęcie :)

@mały A może masz już wytarte bębny w miejscu mocowania nozykow ? u mnie tak było i musiałem przekładac w drugie dziury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzetz150    0

prosze powiedzcie jaka techniką malować kosiarkę co zrobić przed malowaniem i jaką farbę dać jaką radzicie? i nie zamykać mi tematu bo w tamtym co mi podałeeś gościu jest tylko o kolorze a nie o farbie i sposobie przygotowania kosiarki do malowania jeżeli zamkniesz mi temat usune konto na tym forum.

 

Nie chcesz zamknięcia? Ok łącze tematy bo chodzi o to samo, ale % otrzymujesz. Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sygit12345    0

No to najpierw pożądnie umyj myjką pod wysokim ciśnieniem ze wszystkich brudów potem wiertarka i szczotka druciana pod wiertarkę i całą kosiarkę zetrzyj a potem grubym papierem ściernym zetrzyj potem cienkim no i można malować jeśli chcesz pędzlem to najlepszy hamerajd a jak już bardziej profesjonalnie to pistolet i jakiś lakier i po całej filozofii :D A jeśli chciałbyś już lakierem malować to najlepiej pojechać do jakiegoś sklepu z farbami i ci dobiorą jaki będziesz chciał kolor i doradzą jaki lakier i podkład :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj