Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Zamiatarki spalinowe

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam,

 

Interesuje mnie zamiatarka spalinowa, co moglibyście polecić? Jeżeli ktoś użytkuje takową to prosiłbym o podanie modelu oraz wad i zalet posiadanego urządzenia.

 

Zamiatarka miałaby służyć do zamiatania około 1300 metrów kwadratowych kostki brukowej, jak również kilkudziesięciu m2 bruku, poza tym do sprzątania w budynkach magazynowo-garażowych.

 

Z poważaniem,

Bóbr zwyczajny. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O ! Fajny temat. Mnie interesuje zamiatarka tylko że hydrauliczna na 3punktowy uklad zawieszenia doczepiana do ciagnika. PRONAR sprzedaje takie 1,5m-2m za ok. 3tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Karcher ma w ofercie takie prowadzone. Chciałem sobie do ładowarki teleskopowej kupić oryginał JCB no i niestety cena odstraszyła 7500E z chyba boczną szczotką i zraszaniem.

 

Hubert najlepiej chyba z koszem kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ostatnio na placu widziałem zamiatarkę Pronaru z koszem i natryskiem. Maszyna interesujące, cena przystępna, jak to Pronar. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem, jutro może uda mi się coś załatwić. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Agata 2m + boczna szczotka i zraszanie to na allegro jest za 15 tys brutto, narazie tak nie kupię bo trzeba pług do śniegu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Agata 1,6 z natryskiem, zbiornikiem i szczotką boczną 11 tyś. zł netto plus jakiś tam upust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiesz samą zamiatarkę można kupić za kilka tysięcy, ale jak już zakładać na ładowarkę to taką, żeby można było potem ładowarką np. opróżnić zbiornik. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Tak właśnie szukam takiej żeby szło hydraulicznie wysypywać że wrazie czego można otworzyć i zamiatać bez pojemnika, JCB oryginał się przechyla i wylatuje choć zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj