Skocz do zawartości

Zdjęcie

Halogen na błotniku nad tylną lampą

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 23 czerwiec 2011 - 16:06

Halogen na błotniku nad tylną lampą Witam. Otóż chciałbym przywrócić ten halogen w ciągniku U4514 do stanu użytkowania (żeby świecił) bo bardzo ułatwiłby nocną robotę wraz z halogenami na dachu. Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuje. Pozdrawiam.
P. S. Żarówkę w halogenie sprawdzałem jest nie spalona.

Edytowany przez sebekwolkasos, 23 czerwiec 2011 - 16:06.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Halogen na błotniku nad tylną lampą Dzisiaj, 05:27
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 23 czerwiec 2011 - 16:21

Halogen na błotniku nad tylną lampą Sprawdź kostkę pod prawym błotnikiem, czy tam błota nie naszło i nie zaśniedziało wszystko. Ew. sprawdź wyłącznik halogenu bo on ciężkiej pogody nie lubi.

#3 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 23 czerwiec 2011 - 19:28

Halogen na błotniku nad tylną lampą Ten wyłącznik w lampie co jest czy w kabinie koło radia i dzięki za dotychczasową podpowiedź.

Edytowany przez sebekwolkasos, 23 czerwiec 2011 - 19:29.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#4 Share grzegorz508

grzegorz508

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 23 czerwiec 2011 - 21:34

Halogen na błotniku nad tylną lampą Ten na zewnątrz w lampie. Nie wiem jak w 4514, ale w starszych MF był tylko włącznik na lampie, a prąd stale był w kablu idącym do tejże lampy.

Edytowany przez grzegorz508, 23 czerwiec 2011 - 21:34.

#5 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 23 czerwiec 2011 - 23:43

Halogen na błotniku nad tylną lampą Moze masy nie łapie skoro mogło skorodować

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 20:46

Halogen na błotniku nad tylną lampą

Ten na zewnątrz w lampie. Nie wiem jak w 4514, ale w starszych MF był tylko włącznik na lampie, a prąd stale był w kablu idącym do tejże lampy.

Jest tak jak mówisz, ale mam trzy włączniki od halogenów w kabinie dwa od tych na dachu i trzeci też z symbolem halogenu i zastanawia mnie do jakich świateł on służy, ale ok sprawdzę ten w co jest w lampie. Sprawdzę i zobaczę jak znajdę chwilę czasu. ;) Dzięki za rady. A czy nie jest tak jak w C-330 że halogen nad tylną lampą świeci jak jest choć pozycyjne włączone bo może być inaczej jak w MF 255 (mogli by się posiadacze 4514 wypowiedzieć).

Edytowany przez sebekwolkasos, 24 czerwiec 2011 - 20:51.

#7 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 18:22

Halogen na błotniku nad tylną lampą U mnie w 4514 z kabiną "komfort" halogen na błotniku można powiedzieć że jest podłączony bezpośrednio pod aku, włączany jest wyłącznikiem w obudowie.

PS: Ciągnik jest z 1995r.

Edytowany przez kris14, 25 czerwiec 2011 - 18:22.

#8 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów

Napisany 26 czerwiec 2011 - 19:40

Halogen na błotniku nad tylną lampą @kris14 dzięki kabina też taka sama jak u Ciebie, mój 4514 jest rówieśnikiem Twojego.

Edytowany przez sebekwolkasos, 26 czerwiec 2011 - 19:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Karol0

Karol0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, elektronika, motoryzacja

Napisany 26 czerwiec 2011 - 21:34

Halogen na błotniku nad tylną lampą jeśli jest bezpośrednio z baterii połączony to jest pewnie tak samo zrobione jak w 3512 i też powinien być bezpiecznik na kablu przy aku proponuję go sprawdzić