Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kwartalnik "PRONAR" Nr 2 już do sciagnięcia

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share deszcz

deszcz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 10 wrzesień 2007 - 08:45

Kwartalnik "PRONAR" Nr 2 już do sciagnięcia http://www.pronar.pl...kwartalnik.html ...na stronie dostepny jest juz nowy numer Kwartalnika "PRONAR"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kwartalnik "PRONAR" Nr 2 już do sciagnięcia Dzisiaj, 21:31
  •  

#2 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 10 wrzesień 2007 - 17:50

Kwartalnik "PRONAR" Nr 2 już do sciagnięcia Jak firma wydaje takie kwartalniki za darmo!! to pewnie jest bardzo porządna i ciągniki tez będą coraz lepszej jakości <_<
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#3 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 10 wrzesień 2007 - 18:21

Kwartalnik "PRONAR" Nr 2 już do sciagnięcia Ja mam nr.1. Zakosiłam dealerowi na Opolagrze. Jest bezpłatny. Można go dostać u dealerów i w siedzibie firmy. Albo jak ktos ładnie poprosi to przyślą. <_< Fajna gazetka!!! redakcja@pronar.pl oto adres do redakcji. ;)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 wrzesień 2007 - 15:47

Kwartalnik "PRONAR" Nr 2 już do sciagnięcia A próbował ktoś już prosic żeby przysłali był jakiś odzew?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 12 wrzesień 2007 - 16:53

Kwartalnik "PRONAR" Nr 2 już do sciagnięcia Tak. Ja pisałam w Lipcu, to mi odpisali, że bardzo chętnie ale mam się przypomnieć w Sierpniu. <_< Następne maile już bez odpowiedzi były, bo chyba nie było jeszcze gotowego numeru. ;) A tera jeszcze nie pisałam. :)

MALE SPROSTOWANIE: w dniu wczorajszym tj. 14 września otrzymałam pocztą gazetkę. Powiem tylko, że kolejnego maila wysłałam 12 września, a stempel pocztowy jest 13 więc dość szybko wysłali. :)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Dodaj odpowiedź