Skocz do zawartości

Zdjęcie

skup rzepaku opinie o kupujących

32 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 23 czerwiec 2011 - 14:30

skup rzepaku opinie o kupujących znacie już cene rzepaku na rok 2011 w małopolsce podkarpaciu i lubelszczyźnie piszcie kto daje więcej kto solidnie kupuje a kto szfabi jak może!!! piszcie wszystko o nich! zakładam ten temat bo to są nasze pieniądze na które ciężko pracujemy a drobni pośrednicy chcieli by zarobić na nas drugie tyle jak by się dało ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
skup rzepaku opinie o kupujących Dzisiaj, 07:46
  •  

#2 Share Sylwi

Sylwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 04:48

skup rzepaku opinie o kupujących No właśnie interesuje mnie firma MOSSO kupująca w miejscowości Siedliszcze.Ponoć mają płacić cenę z Matifu i trzy dniowy termin płatności. Sprzedawał tam ktoś? Przedstawicielem jest Bornus z Włodawy i mała niepewność zachoodzi

#3 Share CROW

CROW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 26 czerwiec 2011 - 10:30

skup rzepaku opinie o kupujących Firmy MOSSO nie kojarzę ale znam za to Pana Bornusa, jest on też przedstawicielem słodowni Baltic Malt z Gdańska. Od 3 lat kontraktuje przez niego jęczmień browarny i nigdy nie było żadnych problemów co do odbioru, prób, płatności czy nawet zakupu materiału siewnego. A nie wiesz jak oni zamierzają odbierać rzepak czy jest możliwy ich środek transportu?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Sylwi

Sylwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 26 czerwiec 2011 - 11:19

skup rzepaku opinie o kupujących No niby mogą również własnym transportem odbierać,ale tylko ilości na całe auto wchodzą w grę. Szukałem w internecie i jakaś tłocznia oleju pod Wawą jest tak jak opowiadał u Kuczyńskiej na dniach rzepaku

A skąd jesteś Crow? Ja mam gospodarstwo w Dębinie.
Ja sprzedaję w Zimnie odkąd Organika Sarzyna kupiła pzz i jak do tej pory byli bezkonurencyjni w skupie rzepaku

#5 Share CROW

CROW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 26 czerwiec 2011 - 11:40

skup rzepaku opinie o kupujących Ja do tej pory sprzedawałem też w Zimnie tylko u Świcia bo zawsze miałem kontraktacje dla Bodaczowa. A w tym roku chciałbym znaleźć firmę, która podstawiłaby mi auto na pole bo nie bardzo mi pasuje własny transport.
Ja jestem z Suszowa.

#6 Share Zbyszek1962

Zbyszek1962

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 11 lipiec 2011 - 22:05

skup rzepaku opinie o kupujących dziś pytałem o cenę w Parczewie u Sobianka powiedzieli że jeszcze nie kupują może za parę dni cena około 1800zł/t wilgotnośc do 9%

#7 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 12 lipiec 2011 - 07:45

skup rzepaku opinie o kupujących netto czy brutto?

#8 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 12 lipiec 2011 - 08:05

skup rzepaku opinie o kupujących U mnie co prawda woj. mazowieckie ale tez napiszę. POLSKIE MŁYNY zakład w Teresinie, wczoraj dali cenę 1760 + VAT Jak na początek nieźle chyba.

#9 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 12 lipiec 2011 - 09:04

skup rzepaku opinie o kupujących A ile jest vatu wogóle? 7%? A z ceną to pewnie będzie jak w zeszłym roku, przynajmniej u nas codziennie była podwyżka 10 - 20 zł/t. Tylko muszą żniwa zacząć się na dobre w całej Polsce, będą widzieć że rzepaku mało to i cena pójdzie do góry.

#10 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 12 lipiec 2011 - 11:21

skup rzepaku opinie o kupujących No codzień cena lekko w gorę, ale do czasu, potem pójdzie ostro w dół, jak zawsze. Ja tam sprzedaje od razu po omłotach, jak pogoda pozwoli to w przyszłym tygodniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Sylwi

Sylwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 12 lipiec 2011 - 17:47

skup rzepaku opinie o kupujących \Ostro w dół? A niby dlaczego? Nie żartuj sobie,chyba,że skupujesz rzepak

#12 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 13 lipiec 2011 - 11:50

skup rzepaku opinie o kupujących Przynajmniej przez 4 ostatnie lata tak było. Dopiero jesienią znów szła do góry.

#13 Share Sylwi

Sylwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 13 lipiec 2011 - 19:09

skup rzepaku opinie o kupujących Organika sarzyna płaci 2020 brutto

fast-chem 2000 brutto
Dlaczego w Farmerze opublikowali ceny w podmiotach skupujących tylko do 1840zł ?

#14 Share Sylwi

Sylwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 14 lipiec 2011 - 17:20

skup rzepaku opinie o kupujących Organika sarzyna 2100zł brutto

#15 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 14 lipiec 2011 - 17:35

skup rzepaku opinie o kupujących

Organika sarzyna płaci 2020 bruttofast-chem 2000 bruttoDlaczego w Farmerze opublikowali ceny w podmiotach skupujących tylko do 1840zł ?

Bo pewnie jak zbierali dane taka cena była najwyższa. Sam widzisz że codziennie cena się zmienia.

Edytowany przez mickas092, 14 lipiec 2011 - 17:36.

#16 Share Sylwi

Sylwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 14 lipiec 2011 - 17:55

skup rzepaku opinie o kupujących Cena z organiki była wczoraj i jest dziś.Nie została opublikowana żeby nie nakręcać spirali wzrostu cen

#17 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 14 lipiec 2011 - 18:00

skup rzepaku opinie o kupujących Gdyby mieli napisać ceny we wszystkich punktach skupu to by im miejsca nie stykło. Takie moje zdanie. Przy cenach pszenicy było podobnie kilka punktów i tyle. To ma na celu po prostu zobrazowanie sytuacji moim zdaniem .

#18 Share pOngO88

pOngO88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 14 lipiec 2011 - 18:21

skup rzepaku opinie o kupujących ceny są różne i ludzie do różnych skupów sprzedają ale z drugiej strony prosty przykład... w mojej okolicy (do 10km) są w sumie 4 skupy rzepaku, ale jak dla mnie to jeden jest 100% pewny i cenowo nie narzekam (wypłacaja na czas, a cena zależna od towaru i targu) cena wyjściowa rzepaku to 1850zł (+/- 30 zł), ale są wypłacalni bez kombinacji... a reszta to róznie kombinują to wymianka za nawóz to później kasa i tak co roku... więc te 50zł więcej a mam dalej spać nie spokojnie to - ja dziękuje.! a u was taka cena bo pewnie dobrze zakontraktowali dobrze albo liczą na zarobek zimowy... ale różnie może być... nie nie ryzykuje ten w Rawiczu nie siedzi :)

#19 Share Sylwi

Sylwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 14 lipiec 2011 - 18:30

skup rzepaku opinie o kupujących Może zle to zobrazowałem.Nazwy zakładów oferujących wyższą cenę widnieją w tabeli,ale cen nie umieścili jakby cena nie była jeszcze znana

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share aaaaa21

aaaaa21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 10:41

skup rzepaku opinie o kupujących mam pytanko sprzedawał ktoś rzepak do firmy PHPU AGROPLON w Głuszynie koło Namysłowa sami przyjadą to towar cena tez lepsza ponoć tez gotówko płacą wie może co o nich wiecej z góry dzienki za odpowiec