Skocz do zawartości

Zdjęcie

mercator łożyska

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pino93

pino93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 22 czerwiec 2011 - 22:40

mercator łożyska witam
Oststnio wziąłem się za przygotowania claasa do żniw i mam przetarty podajnik(ten który ciągnie zboże do zbiornika)z dołu tam na tej klapie przetarło klapkę i obok tak że chyba będę musiał się udać na szrot i kupić cały ten dół, w związku z tym mam problem znalazłem już zapinkę na łańcuchu podajnika ale nie wiem jak zdjąć łożysko(łożysko jest po jednym sezonie)nie chce go rozwalać ale inaczej chyba się nie da.Macie jakieś sprawdzone sposoby jak je zdjąć?Ktoś wymieniał ten "dół" od podajnika?
Mam jeszcze jedno pytanie mianowicie jak rozpiąć te niby śrubki (te na których jest szczepiony ten podajnik rura z tym dolnym końcem)próbowałem je odkręcać ale nic nie idzie?
Jakby ktoś coś wiedział w tym temacie to proszę o pomoc
Z góry dzięki.
Pozdrawiam Damian

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mercator łożyska Dzisiaj, 01:49
  •  

#2 Share chaner123

chaner123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo Motoryzacja dobry film

Napisany 22 czerwiec 2011 - 23:13

mercator łożyska ja taką klapkę wygiąłem z blachy ocynkowanej i już drugi rok śmiga łożysko z tego co zrozumiałem nie chcę zejść w tym przypadku najprostszym sposobem jest rozbicie kamienia ,oś przeczyścić papierem ściernym i z założeniem nowego nie powinno być problemu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pino93

pino93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 23 czerwiec 2011 - 06:34

mercator łożyska ale jak by to zrobić żeby nie rozbijać łożyska?bo rozbić to nie problem;)