Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak docierac nowego Jelonka??

48 odpowiedzi na ten temat

#41 Share WeBBrokers

WeBBrokers

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 19:46

Jak docierac nowego Jelonka?? silnik jest dotarty w każdym ciągniku ale koła radze dokręcić i to ze dwa razy ;) każdy ciągnik lepiej żeby nawalił w czasie gwarancji więc go do pługa i deska ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak docierac nowego Jelonka?? Dzisiaj, 03:18
  •  

#42 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 05 luty 2008 - 14:24

Jak docierac nowego Jelonka?? moj poszedl orazu w pole, ale ztym pol dnia - to dobry zart koles zapomnial ze to nie o konia chodzi B) a teraz po 2000 mth zero zuzycia oleju, a lekkiego zycia to nigdy nie mial co do obrotow to polecam miedzy 1900-1800 najekonomiczniej i nie nizej - bo bedzie sie nagar zbieral z niedopalanej ropy - mowie o 100 % obciazeniu B), a co do kol to racja - warto dokrecac - a i patrz na rece serwisowi bo mi sk.... zle zalozyli jedna oslone i mi przetaro rurke od oleju, a pozaty zero awarii.

#43 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 24 luty 2008 - 15:22

Jak docierac nowego Jelonka?? ja również słyszalem zeby go od razu w pole tylko aby nie szalec przesz pierwsze 40 mtg z gazem.Bo te ciagniki sa docierane na hamowni ale wiece kazdy mówi co innego.
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#44 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 24 luty 2008 - 21:31

Jak docierac nowego Jelonka?? A ja znowu słyszałem tak .Z każdymi silnikami przy docieraniu można robić co się tylko z nimi chce ale żeby nie doprowadzać do nadmiernego przegrzania silnika no i od razu nie jeżdżenia na maxymalnych obrotach :rolleyes:
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#45 Share mlodociany17

mlodociany17

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. Modernizacja Rolnictwa

Napisany 02 marzec 2008 - 12:09

Jak docierac nowego Jelonka?? U nas początkowo(10mth) mało pracował, z jakims wózkiem swinki przewieźć albo zielonkę trochę z talerzówką 3m chodził, póżniej(od jakiś 50mth) poszedł w pług 4x40 bodajże, no a jak miał zrobione ponad 80mth to chodził w agregacie uprwowosiewnym UNII 3m co normalnie sąsiad SAME 130KM go ciąga a nasz 5620 zapierdziu z nim:) No i do transportu buraków i ziemniaków ok 17T ciągał pokonując ok 100km:) No i teraz pójdzie (jeszcze jest na gwaracji) w pługi i agregat uprawowo-siewny. Tak dodam nawiasem, że jest to ciągnik główny na jakiś 13-15Ha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 02 marzec 2008 - 17:40

Jak docierac nowego Jelonka?? u mnie to samo do 30 mth (tyle ma narazie) chodzi w transporcie raz ciagnął ok 20t dębu na przyczepie to szedł a jak ty mówisz z tym agregatem to tez problemu nei ebdzie mial skoro jeszcze full na przodzie a i w pług pójdzie 4x45.Jak myslicie poradzi sobie w tych 4.
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#47 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 02 marzec 2008 - 17:47

Jak docierac nowego Jelonka?? Wiec jak juz koledzy mowili odrazu podczepiac do maszyn i do pracy przez minimum 30 mth i nie katowac na maksa tylko z umiarem

#48 Share bartekjd1

bartekjd1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 17 listopad 2008 - 22:51

Jak docierac nowego Jelonka?? ja moim JD w drugi dzien zaczepilem grubera i ogien w pole ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 04 czerwiec 2012 - 18:30

Jak docierac nowego Jelonka?? ja tak do 100 godzin to starałem się nie dawać mu więcej niż 1700 obrotów

Dodaj odpowiedź