Skocz do zawartości

Zdjęcie

przekładnia napędowa

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jan930

jan930

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 09:31

przekładnia napędowa witam czy ktoś może wie gdzie można kupić używaną przekładnię napędową do claas rolland 66 lub gdzie można dorobić takie zębatki jak dowiadywałem się musi to być specjalistyczny warsztat w moim rejoni e niestety niema takiego ,są to dwie zębatki ,jedna duża na wałku atakującym 28 zębów do stożka pod kątem ,druga mniejsza 12 zębów wychodzi na wom .prosiłbym o pomoc stoję w środku sezonu z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przekładnia napędowa Dzisiaj, 22:26
  •  

#2 Share andrzej612b

andrzej612b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 09:54

przekładnia napędowa http://otomoto.pl/cl...-85-A10703.html , może tu - nowe będą bardzo drogie ,chciałem zamówić zębatkę napinająca do claas 44 , to mała zębatka ma 14 zębów , w sklepie powiedzieli 550 zł. W innym sklepie spasowałem od kombajnu claas kosztowała 50 kilka zł. Spróbuj dorabiać wyjdzie dużo taniej ... skąd jesteś ?

#3 Share jan930

jan930

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 19:38

przekładnia napędowa dzięki za podpowiedz jutro zadzwonię może będą mieli ale powiem że kilka adresów miałem z częściami ogłaszaja się jak dzwonisz nic niemają łaskę robią że coś odpowiedzą nic nie doradzą.ja jestem z byłego jeleniogórskiego okolice lubawki .

Edytowany przez jan930, 19 czerwiec 2011 - 19:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 20:19

przekładnia napędowa Koło Sulechowa w Lubuskim jest zakład który dorabia wszelkie koła zębate z Jeleniogórskiego będziesz miał kawałek drogi ale myślę że się opłaci jeśli nigdzie nie znajdziesz bo nowe to pewnie kosmiczne pieniądze. Jakbyś sie zdecydował to pisz na gg to ci podam namiary na tą firme ceny mają dość przystępne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share andrzej612b

andrzej612b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 20 czerwiec 2011 - 11:36

przekładnia napędowa Tu zakład dorabia, robią różne rzecz , wiem że zębatki też ale to kawał drogi ,