Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grunty Rolne

97 odpowiedzi na ten temat

#1 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPJD - John Deere Team;) Siła i niezawodność!!! Nowoczesne rolnictwo, motoryzacja, muzyka, informatyka, fotografia, oczywiście kobiety oraz imprezki

Napisany 18 czerwiec 2011 - 20:54

Grunty Rolne Witam Serdecznie, otóż drodzy użytkownicy każdy z was, mieszka w różnych rejonach naszej Ojczyzny, a mianowicie chodzi mi o to że chcę kupić grunty rolne o powierzchni 300-1000ha, Najlepiej jak by znalazły się takowe w województwie Śląskim, Dolnośląskim, Wielkopolskim, Świętokrzyskim, Opolskim. Może są jeszcze jakieś stare pgr-y? Więc jeżeli ktoś się orientuje, coś wie, to niech napisze. Bardzo by mi odpowiadało gdyby to było w jednym kawałku, ale raczej tak nie będzie, więc wiadomo jak najmniej tych działek mogą być po 100ha-200ha-300ha. Z góry Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Grunty Rolne Dzisiaj, 06:12
  •  

#2 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 21:27

Grunty Rolne szukaj w jakiś ogłoszeniach ale wątpie aby ktoś sprzedawał o tak o 300 ha od ręki. może trzeba zacząć po kawałku zbierać??? i licz się z kosztami przedewszystkim od 20-40 tys za ha zależnie od jako takiej klasy

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#3 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPJD - John Deere Team;) Siła i niezawodność!!! Nowoczesne rolnictwo, motoryzacja, muzyka, informatyka, fotografia, oczywiście kobiety oraz imprezki

Napisany 18 czerwiec 2011 - 21:40

Grunty Rolne Ja wiem koszty jak koszty, damy radę ;) niestety z ogłoszeń mało wynika. A po kawałku to ja nie chcę zbierać, jak coś to całość, na pewno są jeszcze jakieś stare pgr-y <_<

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 czerwiec 2011 - 21:45

Grunty Rolne albo jesteś tak szalony albo tak genialny :P powiększyć o 50% powierzchnię gospodarstwa to wyzwanie a o 500% :blink: masz sprzęt? kasę na zasiewy? jak co to Lubelszczyzna wita coś się trafi jak dobrze poszukasz

#5 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 21:47

Grunty Rolne sam mieszkam na lubelszczyźnie i powiem ci że tu nie ma już pgr - ów na sprzedarz bo kto przeważnie chciał to już dawno wziął za śmieszne pieniądze, ale co do tych nawet 300 ha i dodatkowo maszyn jakiś to zadłużysz się że hoho.

#6 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 21:52

Grunty Rolne

albo jesteś tak szalony albo tak genialny :P powiększyć o 50% powierzchnię gospodarstwa to wyzwanie a o 500% :blink: masz sprzęt? kasę na zasiewy? jak co to Lubelszczyzna wita coś się trafi jak dobrze poszukasz

Hehe genialny na pewno nie, lecz szalony? -odrobinkę :D Sprzęt jaki taki jest jak coś to się dokupi, kasa jest! Lubelszczyzna odpada, ponieważ daleko trochę po za tym chcę się pobudować od razu. PS: To nie są żarty i wymysły jakiś bajkopisarzy, żeby ktoś sobie nie myślał!

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 czerwiec 2011 - 22:02

Grunty Rolne

sam mieszkam na lubelszczyźnie i powiem ci że tu nie ma już pgr - ów na sprzedarz bo kto przeważnie chciał to już dawno wziął za śmieszne pieniądze, ale co do tych nawet 300 ha i dodatkowo maszyn jakiś to zadłużysz się że hoho.

jak dasz mi po 34tyś za ha to sprzedam ci za swoim skromnym pośrednictwem 280ha w kawałku bo koleś się zawija i zmienia branże

#8 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 22:05

Grunty Rolne trochę się giełda robi :)

#9 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 22:10

Grunty Rolne Lubelszczyzna mnie nie interesuje tylko te rejony co wypisałem w poście 1 <_<

#10 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 22:31

Grunty Rolne W tygodniku rolniczym jest trochę takich ogłoszeń, nie wiem jak w ostatnim numerze bo nie zwracałem jeszcze na to uwagi, ale w poprzednich były grunty po kilkaset hektarów na sprzedaż.
Jeśli naprawdę szukasz aż tak dużego areału to może być ciężko znaleźć w jednym kawałku lub nawet kilku niedaleko siebie oddalonych.
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 18 czerwiec 2011 - 23:11

Grunty Rolne W województwie śląskim to tylko w zagłębiu Sosnowiecko-Dobrowskim tam ludzie dawno zmienili braże i ugorów pełno jest tu kilka osób na agrofoto z tych okolic i jak oglądasz fotki to widać ile ugorów dobrej klasy ziemia a jak nie to no to na Ukrainę.Deer20 z jakiego województwa jesteś.

Edytowany przez kapi123, 18 czerwiec 2011 - 23:12.

#12 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 07:12

Grunty Rolne Znajomy poszukał po Agencjach Rolnictwa i kupił na Pomorzu 300ha marzenie

#13 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 19 czerwiec 2011 - 08:01

Grunty Rolne deer20 szukaj na www.anr.gov.pl ,no to chyba jakąś żyłę złota znalazłeś , że masz na min 20 % wkładu własnego przy zakupie 300 ha , a nie wspomne o pierwszym cyklu produkcyjnym. Ale do odważnych świat należy . Powodzenia...

Aha i odrazu podpowiem szukaj najlepiej w lubuskim , w końcu to niedaleko od Śląska a i gruntów sporo...

Edytowany przez martini89, 19 czerwiec 2011 - 08:04.

#14 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 09:20

Grunty Rolne http://allegro.pl/pl...1659256517.html
Idealne dla autora tematu.
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#15 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2011 - 09:48

Grunty Rolne Przy najbliżej okazji dam na mszę w intencji pomyślnych planów. Dodany obrazek

#16 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 10:04

Grunty Rolne

http://allegro.pl/playmobil-4142-farma-gospodarstwo-rolne-od-reki-i1659256517.html
Idealne dla autora tematu.

Weź się zastanów bo niektóre Twoje wypowiedzi kompletnie są nie na miejscu, jak w moim temacie jak i u innych użytkowników, pod fotami czy w tematach. Co Ty jakiś niespełniony?
@Bobek_Farmer Dzięki ;)
PS: Czy wszyscy myślicie że z gospodarki żyję tylko? Heh jak tak by było to nie wiem czy by mnie było stać na 10ha w Polsce.

Edytowany przez deer20, 19 czerwiec 2011 - 10:06.

#17 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 10:05

Grunty Rolne Bobek, ale kurde chyba zapomnailes dac na msze o deszcz! A tyle razy przypominalem.
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#18 Share Jacooo

Jacooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 10:24

Grunty Rolne

PS: Czy wszyscy myślicie że z gospodarki żyję tylko? Heh jak tak by było to nie wiem czy by mnie było stać na 10ha w Polsce.

Jeśli można spytać to gdzie ty jeszcze pracujesz? :blink:
Albo masz kopalnie diamentów albo jesteś szejkiem, lub politykiem złodziejem skoro stać cię na takie inwestycje.

Klub Posiadaczy Kumurunów

#19 Share mario3004

mario3004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Uprawa roślin, hodowla zwierząt.

Napisany 19 czerwiec 2011 - 10:28

Grunty Rolne

Witam Serdecznie, otóż drodzy użytkownicy każdy z was, mieszka w różnych rejonach naszej Ojczyzny, a mianowicie chodzi mi o to że chcę kupić grunty rolne o powierzchni 300-1000ha, Najlepiej jak by znalazły się takowe w województwie Śląskim, Dolnośląskim, Wielkopolskim, Świętokrzyskim, Opolskim. Może są jeszcze jakieś stare pgr-y? Więc jeżeli ktoś się orientuje, coś wie, to niech napisze. Bardzo by mi odpowiadało gdyby to było w jednym kawałku, ale raczej tak nie będzie, więc wiadomo jak najmniej tych działek mogą być po 100ha-200ha-300ha. Z góry Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam :)

Wątpię w to, że znajdziesz jakieś stare pgr-y. Poza tym za duża konkurencja (bynajmniej w opolskim). Tak z ciekawości zapytam skąd dokładnie jesteś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share deer20

deer20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 10:34

Grunty Rolne Dokładnie to z okolic Częstochowy, a dokładniej to nie muszę zdradzać :P

Jeśli można spytać to gdzie ty jeszcze pracujesz? :blink:
Albo masz kopalnie diamentów albo jesteś szejkiem, lub politykiem złodziejem skoro stać cię na takie inwestycje.

Uwierz kopalnie bym chciał mieć, szejkiem również, politykiem nie jestem ,i nie chciał bym być, a złodziejem nigdy. Powiem tak, utrzymuje się z firmy, i to wszystkim powinno wystarczyć <_<

Edytowany przez deer20, 19 czerwiec 2011 - 10:35.