Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik na 30ha plus uługi

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share koris

koris

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 10 wrzesień 2007 - 19:53

Ciągnik na 30ha plus uługi aa

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik na 30ha plus uługi Dzisiaj, 19:20
  •  

#22 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 10 wrzesień 2007 - 20:01

Ciągnik na 30ha plus uługi sensowny wątek to i zainteresowanie... <_<

to ile chcesz przeznaczyć na ten ciągnik???bo między Zetorem a NH jest pewnie nie mała różnica...a czy będzie awaryjny czy nie to nie da się przewidzieć, także na to nie patrz... ;)
dzisiaj orałem swoim 100KM MF i żeby sprawnie się pruszać ( 8km/h ) z pługiem 4x45 z wałem to ciągnik musi mieć ok 130 KM...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share franko

franko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 10 wrzesień 2007 - 20:38

Ciągnik na 30ha plus uługi Kusząca jest też ta Forterra 12441 - 120km za 150tyś. Co do tych 130km do pługa 4x50 czy 4x45 to myślę że masz racje ale i ze 120km by starczyło.

Witam ponownie, właśnie byłem oglądać te NH. Jeździłem ts135 bo nie było t6030. Po pierwsze to że myliłem się że Zetor Forterra jest kuszący. Ten NH przerasta tego zetora (nim też jeździłem) i wyposażeniem i komfortem jazdy po prostu jak ktoś opisał że tych ciągników nie można porównać. Obecnie odpowiednikiem TS115 jest T6030 (ten mnie interesuje), w T6030 w standardzie dołożyli kabinę amortyzowaną, hydraulicznie regulowany zaczep dolny, 18 obciążnikówx45kg, fotel de luxe z pneumatyczną amortyzacją, automatyczna zmiana biegów (pole, droga). Funkcje jakie były w starszym modelu to Electro Command, 16x16 Power Shift, klimatyzacja i wiele innych. Będę szczery i nie będę ukrywał że spodobało się mi to wszystko, i ta piękna cisza na pełnych obrotach.
http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos