Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach

323 odpowiedzi na ten temat

#101 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 31 październik 2009 - 12:15

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Gdzie napisałem o jednych drzwiach? Czytaj ze zrozumieniem! Pozatym wiek emeryalny to 65lat a mój tato ma więcej i nie wyobraża sobie siedzieć bezczynnie więc taki małe usprawnienia są bezcenne a za resztę zapłacę kartą visa :D

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Dzisiaj, 22:07
  •  

#102 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 październik 2009 - 12:27

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach

jednak z porządnych traktorów wysiada sie tylko z lewej strony :D

skoro wysiada się tylko z lewej strony to znaczy ze z prawej nie ma drzwi żeby nimi wyjść.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#103 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 31 październik 2009 - 18:56

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach A do samochodu kierowca wsiada tylko z lewej co nie oznacza że po prawej drzwi nie ma jadnak jak się mocno napije to możliwe że i z prawej strony się jakoś wgramoli za kółko :D a mi chodziło bardziej oto że zazwyczaj po prawej przeszkadzają dźwignie zmiany biegów joje i inne użądzenia elektryczne typu komp.Jednak zdaje mi się że ty wszystko to wiesz tylko się droczysz w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

#104 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 październik 2009 - 19:15

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Ja widziałem jak do samochodu kierowca wsiadał przez bagażnik :) i to na trzeźwo :D
Ja do ciapka tez nie raz od tyłu wsiadam :)

No i to mnie właśnie wkurza w nowych ciągnikach. Tak umieszczą graty ze drzwi zastawione wrrrr

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#105 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 17:53

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Wkurzył byś się bardziej jak trzeba wysiąść z ciągnika kiedy się stanie w orce obracalnym i w butach odrazu pełno piachu :D

#106 Share pawel14011

pawel14011

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 01:02

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach A czy jest możliwość przeróbki autosana D-73205 (4t wywrot 2 strony, 2 siłowniki hydrauliczne)?
Pytam gdyż posiadam taką przyczepę bez hydrzuliki(została rozkradziona). Czy cena przeróbki byłaby mniejsza niż cena dwóch siłowników hydraulicznych? Istnieje w Polsce jakaś firma oferująca siłowniki pneumatyczne do kiprowania przyczep?

#107 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 11 listopad 2009 - 20:20

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Ja tam uważam że po lewej stronie jest wygodniej bo jak masz podpięte hamulce to ich nie odpinasz tylką masz je podpięte ciągle i jak np wozisz obornik to tylko wysiadasz odpinasz burty np lewe i podpinasz przewóz od kipowania który też masz po lewej i kipujesz a nie zbijasz nogów przeskakując przez dyszel w tą i z powrotem :)
Case <3

#108 Share michal1111111111

michal1111111111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 24 luty 2010 - 16:27

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach witam bardzo preosze o szybką poradę właśnie remontyje swoją przyczepe i mam nieszczelny tłok od podnosnika co mam z tym zrobic prosze o pomoc tłok juz wyjołem może uda sie samemu uszczelnic ale jest troche porysowany a jak by go oddac gdzieś do naprawy co o tym sądzicie prosze o pomoc mieszkam koło pińczowa czy gdzies naprawiaja

#109 Share slawek3220

slawek3220

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 313 postów
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja no i oczywiście rolnictwo

Napisany 24 luty 2010 - 16:48

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach możesz go dać do przetoczenia tylko jeśli nie są jakieś rowy porobione ale jak lekko to powinno pomóc, musisz poszukać kto ma tokarnię;
" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

Ursus C-360 i C330M - mój sprzęt.

#110 Share michal1111111111

michal1111111111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 24 luty 2010 - 17:12

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach ok dzieki a niewiecie czy w okolicy pińczowa nie ma jakiejś

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Dzisiaj, 22:07
  •  

#111 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 24 luty 2010 - 18:03

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Witam z przetaczaniem to niewypali dlatego że jedna tuleja wchodzi w drugą i jak ją zbierzesz to w tej drugiej już będzie za lużna. jedyne co możesz to tulko wymienić uszczelniacze i to cały remont.Pozdrawiam

#112 Share michal1111111111

michal1111111111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 25 luty 2010 - 07:17

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach aha dzieki koledzy bo ten tłok to normalnie za kiprowaniem 5 litrów ucieka sprubuje wymienic uszczelniacze na tłoku sa drobne ryski czy to cos da

#113 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 25 luty 2010 - 09:28

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Jak sa tylko drobne ryski to wymien uszzcelniacze , tylko jakies dobre czyli miekkie, lepiej dac troche wiecej niz kupic jakies tanie chinskie.

#114 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 25 luty 2010 - 22:19

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Rysy można nieco wygładzić drobnym papierem ściernym, by nie rwały uszczelek.

#115 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 26 luty 2010 - 21:33

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Trochę przeszlifować papierem i nowe uszczelniacze i będzie dobrze.Jak są głębokie rysy to kup jakiś klej do metalu i zaklej.Znam przypadek że poxipolem kleili w D47.Regeneracja to parę stówek kosztuje i robią to samo.Uszczelniacze dostaniesz w sklepie z częściami rolniczymi lub w sklepie z łożyskami i uszczelniaczami.Dobrze żebyś najpierw rozebrał wziął stare i wtedy szukał kupić.

#116 Share michal1111111111

michal1111111111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 18:42

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach oddałem tłoki do renowacji zabuliłem 500zł i gwarancjia na pół roku

#117 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:49

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach a nie regeneracji ;) 500 zł za jeden :D a Możesz podać adres

#118 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 05 marzec 2010 - 20:09

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach mi w mielcu prostowali i uszczelniali tłoczysko ;)

#119 Share farmers99

farmers99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:praca na roli,obsługa maszyn rolniczych

Napisany 24 marzec 2010 - 18:03

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach witam ostatnio wyjmowałem tłok z przyczepy i zgubiłem te zabezpieczenie od tłoka,szukałem w necie ale nigdzie nie moge znalesc ,jesli ktos wie gdzie takie moge znalesc niech poda jakis link albo cos podpowie.
sie robi tym ,co się ma ;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Scarface

Scarface

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo,komputery

Napisany 24 marzec 2010 - 18:16

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach witam

może w tym sklepie będą mieli http://www.sklep-grene.pl/index.php

Pozdrawiam