Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach

323 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 22 czerwiec 2008 - 18:43

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach U mnie na targu widziałem takie sitowniki uzywane.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Dzisiaj, 22:07
  •  

#22 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 22 czerwiec 2008 - 19:18

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Jedź na jakieś złomowisko i poszukaj siłownika od stara. Zapłacisz ok 100-150zł następnie regeneracja ok 200zł i za 500zł masz siłownik jak ta lala.

#23 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 22 czerwiec 2008 - 19:21

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Zajrzyj na ul.Wiadukt 8, w Białymstoku(droga na Łapy) lub dzwoń do firmy 606340194, 085/6631969, możesz tam dostać używane części do przyczep , cięzarówek.

#24 Share franek412

franek412

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 23 czerwiec 2008 - 12:51

Zajrzyj na ul.Wiadukt 8, w Białymstoku(droga na Łapy) lub dzwoń do firmy 606340194, 085/6631969, możesz tam dostać używane części do przyczep , cięzarówek.

Dziękuje bardzo jutro jade sprawdzić ;)

#25 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 23 czerwiec 2008 - 22:42

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Jakbyś nic nie znalazł odezwij się do mnie na PW lub gg coś poradzimy.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

#26 Share franek412

franek412

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 25 lipiec 2008 - 08:33

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach prosił bym o propoZycje poniewaz w firmie którą mi podaliście nic nie znalazłem

#27 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 01 wrzesień 2008 - 21:53

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach W agromie powinni mieć

#28 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 02 wrzesień 2008 - 19:43

prosił bym o propoZycje poniewaz w firmie którą mi podaliście nic nie znalazłem

Wczoraj byłem na ul. Elewatorskiej w sklepie po stronie salonu tToyoty i tam były jakieś 2 siłowniki ale zapomniałem spytać, jutro też tam będę i zapytam.

#29 Share wueska

wueska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 13:21

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach mam taki problem że w przyczepie przy pierwszym siłowniku przy trójniku rozdzielającym olej jest przeciek od strony siłownika pierwszego (trudno się połapać :D ) i jest problem bo przewód doprowadzający olej z traktora i odprowadzający do drugiego siłownika są odkręcone a sam trójnik został przy siłowniku i nie da się go odkręcić (czy jest tam w ogóle gwint czy jest on zaprasowany. czy można to miejsce jakimś klejem do metalu zalepić a jak nie to czym??? i drugie pytanie jak wyjąć cały siłownik ramy?? :lol:

#30 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 20:33

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach wyjmuje się przeważnie do góry silowniki ale trzeba wlaśnie odkręcić wszystkie końcówki więc powinno się odkręcić no chyba że jest zaspawane oczyść dokladnie powinnieneś zobaczyć ,a klej to pewnie nawet nie wytrzyma jedynie nowa końcówka albo trójnik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Dzisiaj, 22:07
  •  

#31 Share wueska

wueska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 12:18

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach ale właśnie ten trójnik jest przyspawany i cieknie na spawie a żeby poprawić spaw trzeba go wyjąć bo tak się nie da bo jest on z przodu przyczepy w osi obrotu obrotnicy i nie mam pojęcia jak go wyjąć przewody są odkręcone trzyma się tylko w tym jarzmie u góry i to jajo w górnej ramie.

#32 Share markpp

markpp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:Lubię grzebać w garażu i coś naprawiać(psuć), lecz moim powołaniem jest elektronika i te dziedziny.

Napisany 12 listopad 2008 - 14:44

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach to jest przyczepa dwu siłownikowa to spróbuj delikatnie podnieść skrzynie na jednym siłowniku ale bardzo delikatnie żeby diabła nie narobić i z drugiej strony podeprzyj na klocku wtedy wyciągniesz ten siłownik i gitara se go zespawasz w garażu i zamontujesz i powinno tańczyć
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

#33 Share griga

griga

Zaawansowany

• Administrators
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 17:12

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Jeśli jest to dużo pracy z rozbieraniem to kup w sklepie klej do metalu i sklej. Ja ostatnio takim zakleiłem jedno wyjście w pompie wodnej w ciągniku i jak na razie nie wiedzę aby ciekło. Klej może nie jest tani ale za to nie trzeba się zbytnio narobić jedynie dobrze odtłuścić

#34 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 listopad 2008 - 11:24

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach nie wiem czy klej wytrzyma cieśninie oleju. lepiej zaspawać.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#35 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 13 listopad 2008 - 11:41

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach U mnie to samo było, no to podnieśliśmy na tylnim siłowniku, zabezpieczyliśmy żeby nie opadło, potem wyjęliśmy ten siłownik do spawania. Ale spawali nam go w zakładzie.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#36 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 21:35

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Witam!!
Mam takie pytanko: czy ktoś zna jakiejś ustrojstwo, które umożliwiłoby podniesienie przyczepy bez wpompowywania w obwód hydrauliczny przyczepy oleju z traktoru. Chodzi o to, aby ie mieszać oleju hydrauliczneo pomiędzy ciągnikami. Rozwiązaniemi byłoby trzymanie reżimu pod względem jakości oleju we wszystkich posiadanych ciągnikach i niepożyczanie przyczep, ale to jest raczej niemożliwe. Poszukuję więc jakiegoś zewnętrznego obwodu hydraulicznego napędzanego np. z womu. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jakieś rozwiązanie w tej kwestii?? Dodam że chodzi o przyczepy D55.

#37 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 21:57

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Sprzedaj tą przyczepę i kup sobie jakoś niemiecką wywrotkę z kiprem na pneumatyka, i masz sprawę załatwioną.

#38 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 22:20

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach sprawa jest dosyć prosta. Montujesz na przyczepie pompę hydrauliczną np. od t-25, zbiornik na olej i rozdzielacz 1-sekcyjny, składasz to do kupy i podłączasz do wom, jak jeszcze wrzucisz jakiś filtr oleju w układ to będzie super. Koszt czegoś takiego powinien się zamknąć w 500-600 zł.

#39 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3923 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 22:32

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Ja bym do tego dołożył jeszcze silnik hydrauliczny do napędu pompy od T-25 (minimalne mieszanie się oleju). I to dopiero by była super sprawa. Ale kombinuj , kiedyś starsze przyczepy posiadały pompę ręczną do wywracania możesz tego poszukać.

Jak coś wykombinujesz to wrzuć zdjęcia.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 23 listopad 2008 - 00:28

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Ja myślałem kiedys o czyms takim, bo mozna wykiprowac ciagnikiem który np. nie ma hydrauliki zewnetrznej badz nie pasuje mieszac olej.
I mozna zastosowac (przynajmniej ja tak mysle) hydraulike od kombajnów buraczanych badz ziemniaczanych.
W nich (oczywiscie zależy od typu, ja takie widziałem) Pompa zasilana jest z WOM, ma zbiornik, filtr oleju i rozdzielacz na siłownik.
Teraz buraki tanie to ludzie pozbywaja się takich sprzetów nawet na złom. Gdybym tylko trafił na taki ;) :D