Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach

323 odpowiedzi na ten temat

#201 Share tommot003

tommot003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Mororyzacja, rolnictwo

Napisany 21 styczeń 2012 - 16:43

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach jak wyjąć tłoki w siłowniku w przyczepie d 47, bo chce wymienić uszczelki. Trzeba odkręcić siłownik z dołu? czy tylko powyjmować segery u góry?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Dzisiaj, 07:35
  •  

#202 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3431 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 17:41

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach do gory nie da rady, tylko od dolu

Polska B

#203 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:www.garazforum.pl

Napisany 23 luty 2012 - 20:43

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach panowie ja mam takie pytanko remontuje przyczepę d-35 (wywrotka3,5t) były kupione nowe siłowniki tylko że z przodu jest ta obręcz od obrotnicy i niema tam jak wkręcić trójnika a jak wkręciłem kolanko to niema miejsca żeby się odchylił podczas kipowania
da rade to jakoś zaspawac i wspawac jakąś mufke niżej żeby to nigdzie się nie zawadzało

#204 Share patrykDF

patrykDF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 21:18

Ja bym do tego dołożył jeszcze silnik hydrauliczny do napędu pompy od T-25 (minimalne mieszanie się oleju). I to dopiero by była super sprawa. Ale kombinuj , kiedyś starsze przyczepy posiadały pompę ręczną do wywracania możesz tego poszukać.

Jakiej mocy potrzebny był by taki silnik? Czy pompa od T-25 da rade wywrócic12ton?

Edytowany przez patrykDF, 08 marzec 2012 - 22:30.

#205 Share krzycho9711

krzycho9711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 07:08

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Panie REGMASZ czy u Pana w firmie dostane uszczelniacz 127x117 (uszczelniacz typu U ) to jest do ruskiej przyczepy do siłownika, w różnych hurtowniach pytałem i nie mają.

#206 Share regmasz

regmasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 15:02

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Oczywiście uszczelnienia są dostępne . Proszę o konsultacje pod nr. tel. 666243971 .

#207 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1476 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 19:28

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Witam mam kilka pytań może dowiem się i podejme decyzje ,mam przyczepe 4 T jeden tłok od kilku lat lekko cieknie na oko może ok 0,5 do 1 litra oleju rocznie wycieknie niby nie dużo ale miejsce postoju masz mokre i cały tłok czy samemu można kupić uszczelki i naprawić ile to by kosztowało ,zawiezc do firmy co regenerują ile biorą za to trzecie wyjście zostawic tak jak jest koszt oleju ok 17 zł i wytarcie szmatą ewentualnie przed przeglądem

#208 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3431 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 19:54

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach kolego napisz jaka to przyczepa,
ja bym to zostawil. koszt uszczelniaczy to minimum 50zl i kilka godzin pracy

Polska B

#209 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 22:22

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach mam problem z siłownikiem w przyczepie d-47b cieknie na dole z gwintu z tej dużej nakrętki tam powinien być oring ale u mnie gwint jest zepsuty i nie dokręca się do końca do oringu i cieknie przez gwint próbowałem go nasmarować silikonem ale jest za słaby i jak się kipruje przecieka i tu jest pytanie czym zakleić gwint zeby nie ciekł myślałem posmarować farbą i zakręcić tylko czy farba wytrzyma a jak nie to czym?

#210 Share hanssss

hanssss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 23:20

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach zaspawaj
JESTEM MARTIN :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Dzisiaj, 07:35
  •  

#211 Share patryk255

patryk255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:K/M hektary

Napisany 27 czerwiec 2012 - 23:36

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach odkręć nakrętkę wyczyść obydwa gwinty odtłuść tak aby były naprawdę suche i czyste posmaruj cienką warstwą poxiliny albo ośmiorniczki czy masą uszczelniającą rury hydrauliczne owiń dokładnie pakułą znowu posmaruj i skręć tylko mocno powinno podziałać.

a jak nie to zaspawaj w pi....du :)

Edytowany przez patryk255, 27 czerwiec 2012 - 23:37.

#212 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 05:26

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach nakręc pakół lnianych na gwint. powinno pomóc
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#213 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 07:44

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach no właśnie z pakułami jest problem bo tam jest drobny gwint i je wyciąga do góry jak zakręcam a zaspawać nie zaspawam bo jak uszczelniacze na górze kiedyś puszczą to jak jest wymienie

#214 Share bolid20

bolid20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rajdy, technika rolnicza

Napisany 28 czerwiec 2012 - 08:09

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach jak Ci pakuły wyciąga to źle je nawijasz wg mnie. A kup klej taki czerwony do metalu chyba "loktajt" się nazywa tylko że kilka kropel kosztuje około 50zł ale nie pusci już nigdy
-----

#215 Share astrzak

astrzak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:A wszystko po trochu...

Napisany 28 czerwiec 2012 - 08:10

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach ''Lactitude'' czerwony polecam
Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

#216 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 08:50

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Nawiń pakuł lnianych i możesz jeszcze posmarować pastą uszczelniającą do rur jak masz i będzie trzymać. A jak Ci pakuły odwija to w nieodpowiednią stronę nawijasz. Nawijaj w przeciwną stronę co zakręcasz wtedy będzie dobrze no i oczywiście nie przesadzaj z tymi pakułami "kilka włosków'" starczy

Edytowany przez Maciejo, 28 czerwiec 2012 - 08:52.

#217 Share Mentos223

Mentos223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motocross,motoryzacja :)

Napisany 28 czerwiec 2012 - 09:30

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Pakułu zawsze można posmarowac pokostem nie ma prawa żeby cos puściło .
Polska moc :)

#218 Share SipmaZ224

SipmaZ224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 30 czerwiec 2012 - 21:03

jak Ci pakuły wyciąga to źle je nawijasz wg mnie. A kup klej taki czerwony do metalu chyba "loktajt" się nazywa tylko że kilka kropel kosztuje około 50zł ale nie pusci już nigdy

''Lactitude'' czerwony polecam

Panowie! LOCTITE!!! :lol:
http://www.loctite.p...owania-6442.htm

#219 Share qunie

qunie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 06 lipiec 2012 - 13:30

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach witam mam pytanie odnośnie siłownika od claasa dominatora 76 tego który podnosi heder a mianowicie jak się go rozkłada bo chciałbym wymienić uszczelniacze za rady zdjęcia będę wdzięczny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 lipiec 2012 - 13:47

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach Czy ten siłownik ma poprzeczne nacięcie w tulei przy samej głowiczce z której wysuwa się trzonek siłownika?