elektrotech

Hydraulika siłowa - czyli wszystko co dotyczy wywrotu w przyczepach

Polecane posty

koses    13

Gdzie napisałem o jednych drzwiach? Czytaj ze zrozumieniem! Pozatym wiek emeryalny to 65lat a mój tato ma więcej i nie wyobraża sobie siedzieć bezczynnie więc taki małe usprawnienia są bezcenne a za resztę zapłacę kartą visa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jednak z porządnych traktorów wysiada sie tylko z lewej strony :D

 

skoro wysiada się tylko z lewej strony to znaczy ze z prawej nie ma drzwi żeby nimi wyjść.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

A do samochodu kierowca wsiada tylko z lewej co nie oznacza że po prawej drzwi nie ma jadnak jak się mocno napije to możliwe że i z prawej strony się jakoś wgramoli za kółko :D a mi chodziło bardziej oto że zazwyczaj po prawej przeszkadzają dźwignie zmiany biegów joje i inne użądzenia elektryczne typu komp.Jednak zdaje mi się że ty wszystko to wiesz tylko się droczysz w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja widziałem jak do samochodu kierowca wsiadał przez bagażnik :) i to na trzeźwo :D

Ja do ciapka tez nie raz od tyłu wsiadam :)

 

No i to mnie właśnie wkurza w nowych ciągnikach. Tak umieszczą graty ze drzwi zastawione wrrrr


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Wkurzył byś się bardziej jak trzeba wysiąść z ciągnika kiedy się stanie w orce obracalnym i w butach odrazu pełno piachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel14011    0

A czy jest możliwość przeróbki autosana D-73205 (4t wywrot 2 strony, 2 siłowniki hydrauliczne)?

Pytam gdyż posiadam taką przyczepę bez hydrzuliki(została rozkradziona). Czy cena przeróbki byłaby mniejsza niż cena dwóch siłowników hydraulicznych? Istnieje w Polsce jakaś firma oferująca siłowniki pneumatyczne do kiprowania przyczep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Ja tam uważam że po lewej stronie jest wygodniej bo jak masz podpięte hamulce to ich nie odpinasz tylką masz je podpięte ciągle i jak np wozisz obornik to tylko wysiadasz odpinasz burty np lewe i podpinasz przewóz od kipowania który też masz po lewej i kipujesz a nie zbijasz nogów przeskakując przez dyszel w tą i z powrotem :)


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam bardzo preosze o szybką poradę właśnie remontyje swoją przyczepe i mam nieszczelny tłok od podnosnika co mam z tym zrobic prosze o pomoc tłok juz wyjołem może uda sie samemu uszczelnic ale jest troche porysowany a jak by go oddac gdzieś do naprawy co o tym sądzicie prosze o pomoc mieszkam koło pińczowa czy gdzies naprawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

możesz go dać do przetoczenia tylko jeśli nie są jakieś rowy porobione ale jak lekko to powinno pomóc, musisz poszukać kto ma tokarnię;


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam z przetaczaniem to niewypali dlatego że jedna tuleja wchodzi w drugą i jak ją zbierzesz to w tej drugiej już będzie za lużna. jedyne co możesz to tulko wymienić uszczelniacze i to cały remont.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki koledzy bo ten tłok to normalnie za kiprowaniem 5 litrów ucieka sprubuje wymienic uszczelniacze na tłoku sa drobne ryski czy to cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Jak sa tylko drobne ryski to wymien uszzcelniacze , tylko jakies dobre czyli miekkie, lepiej dac troche wiecej niz kupic jakies tanie chinskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Rysy można nieco wygładzić drobnym papierem ściernym, by nie rwały uszczelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Trochę przeszlifować papierem i nowe uszczelniacze i będzie dobrze.Jak są głębokie rysy to kup jakiś klej do metalu i zaklej.Znam przypadek że poxipolem kleili w D47.Regeneracja to parę stówek kosztuje i robią to samo.Uszczelniacze dostaniesz w sklepie z częściami rolniczymi lub w sklepie z łożyskami i uszczelniaczami.Dobrze żebyś najpierw rozebrał wziął stare i wtedy szukał kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

witam ostatnio wyjmowałem tłok z przyczepy i zgubiłem te zabezpieczenie od tłoka,szukałem w necie ale nigdzie nie moge znalesc ,jesli ktos wie gdzie takie moge znalesc niech poda jakis link albo cos podpowie.


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968
Napisano (edytowany)

.l

Edytowano przez tompil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Przypadkiem nie jest to otwór na śrubę zabezpieczającą przed odkręceniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez Sqowron
      Witam, jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M



    • Przez rolnik159
      gdzie ma wybite numery ramy przyczepa d 35M, i jak wygląda do niej tabliczka znamionowa??
    • Przez SamaPrawda
      Witam podczas rozbierania rozleciała mi się część od siłownika, wyleciało zabezpieczenie, kulka metalowa i podkładka miedziana, niewiem jak to ma być tam włożone, może ktoś wie jak rozwiązać ten problem? zdjęcie: https://zapodaj.net/cd01d8e55d40a.jpg.html
    • Przez Młody_mich
      Witam, zastanawiam się nad zakupem naczepy (typowej pod tira) do ciągnika (podłączanie przez wózek dolly). I mam pytanie jak wygląda rejestracja, czy da się zmienić z ciężarowej na rolniczą (poprzez zmianę opon itp) ? Komuś się w ogóle udało i w jaki sposób
      Z góry dziękuje za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj