Skocz do zawartości

Zdjęcie

john deere 975

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share boloo

boloo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 22:40

john deere 975 witam koledzy mam nastepujace pytanie czy ktos z was demontowal pompe wtryskowa w tym john deere 975 ze 150 km silnikiem bo mam nastepujace pytanie czy to trzeba demonowac cala pokrywe rozrzadu czy obejdzie sie bez tego dzieki za info

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john deere 975 Dzisiaj, 05:58
  •  

#2 Share KK975

KK975

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 16 czerwiec 2011 - 09:04

john deere 975 Czesc boloo,
Demontowalem pompe.Mam taki sam model JD. Poszukaj w moich wypowiedziach , tam bedzie szczegolowy opis oraz fabryczne dane.Jesli jednak bedziesz jeszcze mial watpliwosci to napisz , podpowiem .Pozdrawiam H.D PANHEAD

#3 Share murziak1

murziak1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 lipiec 2011 - 10:50

john deere 975 Witam koledzy kupiłem w tym roko John Deere i chciałem sie dowiedziec jak ustawia sie młuckarnie? Jest w kabinie jakies pokrętło czy coś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share IreneuszE

IreneuszE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 19:26

john deere 975

Czesc boloo,
Demontowalem pompe.Mam taki sam model JD. Poszukaj w moich wypowiedziach , tam bedzie szczegolowy opis oraz fabryczne dane.Jesli jednak bedziesz jeszcze mial watpliwosci to napisz , podpowiem .Pozdrawiam H.D PANHEAD

czesc czy znasz moze sklepy gdzie mozna kupic zestaw naprawczy rozdzielacza do jd.975.i jeszcze jedno pytanie czy gdzies mozna znalesc instrukcjie obslugi ,jaka dzwignia do czego sluzy,a konkretnie mi chodzi jak sie ustawia kombajn do ruznego zboza.

#5 Share Marek2140

Marek2140

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 02 lipiec 2012 - 19:09

john deere 975 siemka mam john deere 965 już jakiś rok oni rurzniom się tylko mocom i większościom kupiłem go od ankusa strona jego to www.maszynyrolnicze-ankus.pl wszystkie części dostałem od ręki do wszystkich modeli starszych i nowszych on znajduje się w Piotrowicach pow Jaworski.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share IreneuszE

IreneuszE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 19:25

john deere 975

KK975

Napisany 16 czerwiec 2011 - 09:04
Czesc boloo,

moze wiesz gdzie regeneruja pompy do jd975 i jaki koszt?

Dodaj odpowiedź