MF2007

Nowy Fendt 700

Polecane posty

MF2007    1

Ostatnio znalazłem zdjęcia prospektu nowej seri 700. Najbardziej mnie zaciekawiło, że nowa seria będzie sie składał z modeli o mocach 200-240km(720,722,724). To z kolei może oznaczać pojawienie sie nowych(starych) seri 500 i 600. 500 pewnie będzie odpowiednikiem seri 400 ale z 6 cylindrami, natomiast 600 powinna być już podobna do dzisiejszych 700.

 

Tu macie link do zdjęć(pierwsze od góry):

 

http://zonstraal.nl/blog/?page_id=717

 

Co myślicie o nowej seri i zmianach między seriami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

to po co im teraz seria 800? jakos nie rozumiem posuniecia, i dlaczego wycofaliby sie z mocnej 4 cylidrowej 400, to zostalaby seria 300 a potem juz 6 garow?

 

nalezy sie modernizacja serii 400 i 700 bo kabina nowoscia nie oszalamia ale zeby tak serie przesuwac


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jesli by tak miala wygladac seria 700, to na bank wprowadza cos pomiedzy 400 a 700, byc moze 500 i 600. calkiem sensowny by byl to podzial.

 

dzisiaj przy tak rozwinietym modelowaniu, programowaniu linii, itp. wypelnia sie wszystkie mozliwe nisze rynkowe, byle tylko sprzedac.

 

bo jesli wdrozenie nowej troche zmodyfikowanej serii nie jest drogie, to czemu by tego nie wykorzystac?

 

tak samo z autami osobowymi, kto by kiedys pomyslal by zbudowac sportowa limuzyne kombi? przeciez wiadomo, ze to nie zawojuje rynku, ale skoro mozna ja zrobic zmieniajac w sumie tylko poszycie i kawalek wnetrza, to czemu nie wziac tego melogo kawalka tortu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

ale zeby byla to mocna 4:) bo 300 jest do 125 koni a potem bylaby 6? jakos tego nie widze


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

spokojna twoja głowa Tier IV zatrzyma 4 gary :P może nawet 3 gary się pojawią :P

700 jest tańsza o ok 20 k€ w germani

także u korbanka za kilka kilkanaście dni się dowiemy

statek spokojnie 400 będzie w 4 garach a będzie 6 garowa, 600 jak wejdzie to zapewne zastąpi obecną 800

Konfigurator

Ładnie się prezentuje

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

Podobno w Szepietowie ma być nowa 700.


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

na niemieckiej stronie fendta jest konfigurator tam jest zdjęcie


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

 

Tutaj jest film jest o nim

Edytowano przez BartekPL

POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

Dziś na stronie Fendta jest już wszystko o nowej seri 700. Z konfiguratora zniknął model 819. W sumie dziwne by było gdyby w seri 800 był słabszy model niż w seri 700 ale może to tylko jakiś błąd na stronie. Ogólnie ciągnik wygląda rewelacyjnie, wreszcie pojawiła sie nowa kabina. Technicznie pewnie niewiele sie zmienił oprócz tego Ad Blue. Z pierwszych filmików można zobaczyć, że dostęp do filtra i chłodnic nie jest rewelacyjny. Spora masa aż 7900kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

dziwne to jest to że go wprowadzili :blink: żeby po paru miechach wycofać :o masa akurat nie jest za duża ;) tam jest ponad 200KM także nie może ważyć 6-7t :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

cena 170 tys euro brutto, ja p***** za 200 konny ciagnik taka wyjsciowa? troche niepowaznie podchodza z tymi cenami tymbardziej ze urwac je mozna o 20% wiec zostaje 110-120 tys euro netto, to naprawde duzo za duzo moim zdaniem


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

W sumie racja chociaż konkurencja waży około 0,5t mniej. Poprzdnia seria 700 nadal pozostaje bez następcy... Myśle, że nastąpi reaktywacja seri 500 i 600.

 

Między modelem 820, a 720 jest około 6tyś euro różnicy więc nie jest tak źle szczególnie, że wiadomo było o podwyżce cen ciagników z powodu wejścia kolejnej normy emisji spalin.

Edytowano przez MF2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jasiek stoi podobnie @statek. :)

 

Bierzcie pod uwagę, że ten SCR swoje kosztuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

(...)Z pierwszych filmików można zobaczyć, że dostęp do filtra i chłodnic nie jest rewelacyjny. Spora masa aż 7900kg.

 

Ta seria 700 ma mnóstwo ściągnietych rozwiązań z serii 900. Filtr powietrza, paliwa, chłodnice, amortyzacja, kabina, wyświetlacz i konsola rodem z serii 900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

U sąsiada w sierpniu przyjedzie na pokaz :)

Edytowano przez Vril

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

http://www.agrofoto.pl/TopTechnika/Nowa-seria-ciagnikow-Fendt-700-Vario-SCR-i-sieczkarnia-Katana-65.html

Troszke napisali o 700 setce i o katanie 65


POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Versu29V    5

Ta nowa seria mogła by się zaczynać od 140 kM mocy nominalnej i kończyć na ok. 200 kM ,a ona jest nieznacznie poniżej nowej serii 800. Czy to rozsądne aby moce tych obu modeli nakładały się na siebie??? Może Fendt chce gonić John Deere pod względem ilości posiadanych modeli w ofercie (lub przegonić jeżeli weszły by jeszcze 500 i 600). Ogólnie bardzo mi się podoba taka mniejsza 900-setka, a co do ceny... chętni na pewno i tak się znajdą :)

Edytowano przez Versu29V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

Ja o wiele bardziej czekam na prawdopodobną nową serie 600 bo ta 700 jest nieco zbyt duża. Ciekawe czy jeszcze w tym roku coś mniejszego pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cysiu133    1

A kto mowi ze bedzie jakas seria 500 i 600? Niewiem po co by były i ile by miały mieć km? To jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik2002a
      Witam wszystkich. Niedawno na podwórku zawitał fendt 720 z 2011roku. Wszystko super ale wczoraj przy próbie przestawienia na podwórku po przekręceniu zapłonu wyrzucił błąd 00.0.01 i amen żadnej reakcji ciągnik pali ale nie jedzie. Gdzie można szukać przyczyny i jak ją naprawić. Jeśli ktoś miał taki przypadek prosze o podpowiedź.
      To mój pierwszy post więc jeśli coś pomyliłem proszę o poprawe
      Kamil
    • Przez BELLAAGRO
      Dzień dobry wszystkim. 
      czy może ktoś podpowiedzieć jak ustawić w fendt 716 com2 na terminalu żeby po przyciśnięciu przycisku  GO aktywowało mi blokadę mostu a przy END wyłączyło?  Prawdopodobnie trzeba ustawić to w sekwencjach ale czytając instrukcje obsługi nie mogę tego rozpracować.
    • Przez piotrrek02
      Witam forumowiczów i proszę o pomoc.
      Pacjent Fendt 714 z 2002r.
      Podczas rozładunku przyczepy zapalił się błąd hydrauliki i zablokował pracę siłownika. Od tamtej pory po odpaleniu ciągnika wyświetla się błąd A.1.2C (według książki "Zawór elektryczny nr.2. Uruchamianie ręczne"). Nie da się odblokować szybkozłączy hydrauliki. Kolejna rzecz to zaznaczona sekcja rozdzielacza świeci się na czerwono.
      Co może być nie tak? Gdzie zacząć szukać przyczyny?
      Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
      Pozdrawiam 

    • Przez Kqcper
      Witam problem jest z fendt 720 2012 r. Ciągnik niechce zbytnio pompowac powietrza do  przyczep z wężem jednoobwodowym mianowicie jak spuszczę ręczny ciagnik schodzi z 7/8 kwadratów do 3 i zaczyna samemu hamować przyczepy mozna tak stac nawet cały dzień a ciagnik nie napomuje powietrza do przyczep można to ominąć przez zaciągania ręcznego przed zahamowanie przyczep i zaciągnięcie gdy zejdzie 4 kwadratów tą czynność trzeba powtórzyć około 5 do 8 razy  aby byłoby można ruszyć z miejsca  . A na dwuobwodomym działa wszystko ok 
    • Przez jaroslaw85
      Witam. W fendzie 716 vario 2002r słabo pracuje miękka oś. Czy ktoś wie który hydroakumulator jest od miękkiej osi. Z tego co wiem to tam może być przyczyna. Po wężach widzę że powinien być to któryś z tych nad akumulatorem. Tylko nie wiem czy to ten mniejszy czy większy. Kiedy popuszczam śrubę na imbus to z większego cieknie olej a z mniejszego jest cisza jakby nie było gazu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj