Pavel

Jakie osiagacie wydajnosci jakim sprzetem?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
barthez96    3

Dobrego zboża 2ha/h wymłócę Case International 1460Axial-Flow a nawet więcej :)


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadam    4

Sipma z279/1 i zt 323a, 3 ha żytniej słomy 3.15h 109 belek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trancemann    0

john deere 9660i wts to do 20-25t/h w pszenicy(ok 2,5-3ha)

w jeczmieniu to do 5ha/h (szybciej nie da sie jechac, max predkosc 10km/H)

Agregat sciern. Cultus z jd 8220 ok 70-80ha/dzien

jd w orce ok 2-2,3ha/h

1634 +7 bron ciężkich- 6ha/h(długie pole) i zużycie ok 2 l/ha

 

 

znajomy: mtz 920(rusek z turbo)+ prasa JD590 max 40 bel/h(siatka), bele 150x120 na siatke, ok 30 bel/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ta pszenica wyglądała na polu jak za przeproszeniem zapałki wetknięte w gów.enko. Jeśli nie rzadziej.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agronomek    0

U mnie mf 6180+ 5 skib zagonówki chyba 5*35 albo 40cm w ok10 godz na pełnym zbiorniku 9.5 ha na 3 kawałkach obrócił, a teraz z 4 obrotowa Frosta nie zdążyłem zauważyć ile, i w jakim czasie:)) A gleby od II -doIV klasy prędkość ok 10 km/h , a żniwa dominator 76 ciężko powiedzieć, ale szybciej taniej wygodniej i czyściej (czyściej na polu i w kabinie), niż jego poprzednik polski bizon,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3
Chyba ta pszenica wyglądała na polu jak za przeproszeniem zapałki wetknięte w gów.enko. Jeśli nie rzadziej.

 

No ja sie z tym nie zgodzę bizon bez sieczkarni i w pszenicy plon ok 7 t z ha spokojnie w 12 godz wywala te 8 do 9 ha. tylko nie ma przestojów sypanie w biegu cały czas się kosi jedzeni wskakuje ja albo tata na kombajn kombajnista sobie oszamie odpocznie zmiana. Bardzo duża różnica jak z siekałką i bez. Z siekałką to zwykłemu bizonowi mocy w takiej pszenicy brak chociaż nie mam sieczkarni ale widzę po znajomych. Na 12 godz cały bak paliwa skotłowany 12 godzina już ciągnie z dna. Sam pszenicy nie mam ale kosimy sąsiadowi na drugim gosp na usłudze i oni to mają zawsze ładne plony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

mam bizona i wiem co mówie przez 12 godzin pracy 8ha 46 arów wywalilismy ale nie było przeproś postoju zero słoma nie cieta kombajnik dostał po tyłku ostro ale poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@paktofonikas1987

7 t/ha x 9 ha = 63 t

63 t / 12 h = 5,25 t/h ;)

 

skad wziales te 9 t/h?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakoś się zamotalem ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba87    5

@Trancemann Cultus jakiej szerokości i z jaką głębokością pracujesz? "70-80ha/dzień">czyli ile godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koyot23    1

orka zimowa 25-30cm Vogel&Noot 4x45 1,2-1,7ha/h predkosc 7-9km/h

podorywka 8-12cm AresT 3m 2,6ha/h predkosc 10-15km/h

koszenie zboza bizon 1ha/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim silverem w słomie na w 4h zrobiłem 212 bel okrądłych: Sprzęt to same silver i claas rollant


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

Ja na usługach bizonem 6ha przez 6h z przejazdami z pola na pole ale zboże bardzo słabe było i prędkość maksymalna cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emillo1212    16

Ja przez 12godz. 60tką i jednorzędową sieczkarnią do QQ wykosiłem ok. 1.3ha ale to była wysoka ponad 3m kukurydza :P


Deutz is Power!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Ja Pronarem 1523A + UG KOS 3.0S w 1h ponad 1ha zrobię spokojnie przy prędkości ok 10-12km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Case 1460 Axial-Flow 1,56ha/h w pszenicy. Pierwszy sezon u mnie. :rolleyes:


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj