Zaloguj się, aby obserwować  
pedro2

jaki agregat do FENDTA 80 km???

Polecane posty

pedro2    7216

witam chce zapytac czy moj fendt 80 km pojdzie w agregacie uprawowo siewnym stegsted 3m?? walek 2 rzedy zebow siewnik i grabki... ziemie mam IV-VI klasa w miare rowne


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroFENDT    8

nikt tu nie jest jasnowidzem skąd mam wiedzieć jaki to fendt?


"Kto jeździ ciągnikiem Fendt, ten prowadzi!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

to zdecydowanie za mało, na agregat bierny 3m potrzeba dobrych 100 koni, ale z 2,7 powinien dać sobie radę

Edytowano przez piotrb14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

znajomy ciąga renault 781-4 agregat upr. siewny 3m. i mówi że ładnie daje sobie rade i spalanie to ok 6L/1ha... On ma nie całe 80KM i daje rade a silnik ma MWM fendta więc myśle że i ty pociągniesz agregat 3m. A jeszcze jak piszesz że masz w miare równo to moge sie założyć że da rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

no facet testowal go ursusem 5714 i mowil ze dobrze chodzil tylko byl bez tura i nie mial obciaznikow z przodu to mowil ze przy pelnym siewniku to troche lipnie bylo :P a ja tura mam najwyzej krokodyla sie zapnie jeszcze :P

 

bo myslalem dorobic agregat do swojego poznaniaka 2.5m ale troche malo zawsze to pol metra wiecej :P


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj