Skocz do zawartości

Zdjęcie

nóż tnący w owijarce samozaładowczej Rolmako

Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmus2

farmus2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 czerwiec 2011 - 14:44

nóż tnący w owijarce samozaładowczej Rolmako witam serdecznie, chciałem dowiedzieć sie, czy ktoś z pośród użytkowników forum posiada owijarkę samozaładowczą firmy Rolmako, mam problem z nożem tnącym który nie docina folii, lub nie łapie. Nóż został wymieniony na nowszy z zupełnie inną zasadą działania, teraz problemem jest to, że folia nie przylega całą powierzchnią do aparatu tnącego, kiedy uruchamia się nóż (tylko jej część) i ucina wyłącznie połowę folii a reszte szarpie. Rozwiązaniem jest zrobienie czegoś w rodzaju ściągacza, który mógłby przyciągać folie do takich rozmiarów, które pozwalały by na wygodne docięcie. Wiem, że część użytkowników tej owijarki robiła już coś takiego i chciałbym zasięgnąć porady, w jaki sposób mogę to zrobić. Proszę również Administratora, żeby nie odsyłał mnie do działu owijarek stacjonarnych rolmako, bo maszyny stacjonarne nie posiadają aparatu tnącego. Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się czegoś na temat tych maszyn (oprócz konstrukcji ściągacza:)) służe pomocą, kiedy pytałem o maszyny samozaładowcze, odsyłano mnie do działu z owijarkami stacjonarnymi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
nóż tnący w owijarce samozaładowczej Rolmako Dzisiaj, 09:46
  •