Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile krowa daje mleka

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share GRGOJ

GRGOJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 13:28

Ile krowa daje mleka @DanielFarmer, trochę się nie znasz chyba na buhajach- znasz jakiegoś przedstawiciela, który sprzedaje jednocześnie byki holenderskie i amerykańskie, z tego niektóre już wycofane, albo tak trudno dostępne, że w PL nikt ich nie kupi? :)
Miecz8, doicie 3x dziennie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile krowa daje mleka Dzisiaj, 01:32
  •  

#42 Share MRY

MRY

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 luty 2014 - 21:18

Ile krowa daje mleka Farmer1212 w jakim regionie mieszkasz? Chętnie bym odwiedził twoją oborę... :D :lol:

albo twoją nauczycielkę matematyki :lol:

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2014 - 20:45

Ile krowa daje mleka

Farmer1212 w jakim regionie mieszkasz? Chętnie bym odwiedził twoją oborę... :D :lol:

albo twoją nauczycielkę matematyki :lol:

heh, nie chcę cię obrażać ale gdzie twoja? Napisałem: średnio z 1 dnia. Podziel to sobie na 5 sztuk i potem na 2 (bo raczej dwa razy dziennie doję) i wyjdzie ci średnia, jest 11l ale każda krowa tyle nie da, więc to średnio. Najpierw naucz się czytać drogi kolego, potem komentuj :D Pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share MRY

MRY

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 12 luty 2014 - 21:02

Ile krowa daje mleka Tak to napisałeś po polsku, że można zrozumieć, że 10 l na dzień daje Ci jedna krowa....

#45 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 luty 2014 - 20:51

Ile krowa daje mleka

Tak to napisałeś po polsku, że można zrozumieć, że 10 l na dzień daje Ci jedna krowa....

Tu syn farmera1212

Chodzi o to, że jedna krowa daje mi średnio na jeden dzień 20 litrów czyli średnio 10l na jeden udój. jedna da 7 inna 11 a jeszcze inna mniej czy więcej. Wiem, że dostają kiszonkę z seradeli (w belach), ospę i coś jeszcze tata dodaje im do tej ospy. Dokładnie nie powiem co dostają. U mnie krowy ogólnie dają bardzo dużo mleka jak na warunki panujące w moim woj. gdzie klasa ziemi 4, 5 i 6 (bardzo słaba, nie wiem na 100% czy 4 jest tu gdzieś)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share edi25

edi25

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 19:42

Ile krowa daje mleka

krowa 3 dni po ocieleniu daje po 5 litrow na uduj, w poprzedniej aktacji dawala 2 razy wiecej, co moglo sie stac?