Skocz do zawartości

Zdjęcie

przeciwwaga w sipmie

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share geniusz

geniusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 13 czerwiec 2011 - 12:40

przeciwwaga w sipmie Witam mam prasę sipma Z224 lecz nie posiada ona przeciwwagi, jest dość stara z 80r. , czy dałoby rade do niej założyć przeciwwagę?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przeciwwaga w sipmie Dzisiaj, 15:44
  •  

#2 Share pisklaczun1

pisklaczun1

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 13 czerwiec 2011 - 14:00

przeciwwaga w sipmie spokojnie da się założyć my kiedyś do naszej sami zakładaliśmy :) dla 2 osób to pół dnia i zrobione i działa już ponad 15 lat

#3 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 13 czerwiec 2011 - 16:21

przeciwwaga w sipmie Dwa lata temu zakładałem w agromie 560 zł masz dobre wiertła wiertarkę szlifierką musisz wyciąć kawałek blachy przy osi tłoka i jazda inna praca ,tak prawdopodobnie nie potrzebowałbym robić skrzyni biegów w 60 tce tak szarpało tyle lat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share geniusz

geniusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 14 czerwiec 2011 - 11:48

przeciwwaga w sipmie po co wycinać ten kawałek blachy przy tłoku skoro przeciwwage montuje się gdzie indziej

#5 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 14 czerwiec 2011 - 12:14

przeciwwaga w sipmie Jak dokręcisz tą przeciwwagę i pokręcisz kołem to ten półksiężyc będzie dochodził w tym położeniu do końcówki korbowodu tej rury co jest zespawana z rurą co wchodzi w tłok w ośce i na tym łączeniu rur jest wzmocnienie z grubej blachy taki trójkąt i kilka centymetrów musiałem ściąć inaczej nie przeszła by przeciwwaga ,naprawdę nie potrzeba być mechanikiem zrobisz spokojnie sam do pomocy z jednym bo ten odlew waży

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Grzegorz2507

Grzegorz2507

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 11:09

przeciwwaga w sipmie moze ktos z was posiada przeciwwage na sprzedaz? ewentualnie sprzedaje prase i bylby w stanie odsprzedac przeciwwage osobno? moze gdzies w waszych okolicach stoi gdzies w chaszczach z224 na czesci? za kazde informacje bylbym wdzieczny