Zaloguj się, aby obserwować  
kaiser19

Problem z chwytakiem

Polecane posty

kaiser19    0

Witam.

mam tura Metal Fach 3 sekcje z joystick. Problem jest z 3 sekcja uruchamiana przez elektor zawór, ciśnienie jest podawane tylko w jedno stronę (jak otworze chwytak nie mogę go zamknąć a gdy zamienię przewody zamknę go i znów nie mogę otworzyć.

 

Podejrzewam ze jest to wina elektrozaworu

A być może jest w nim jakaś regulacja???

 

Proszę o pomoc ;[

 

Tur jest nowy i pierwsze podłączenie chwytaka ;[

Edytowano przez kaiser19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6211    12

poziomowaniem i podnoszeniem możesz obsługiwać jak chcesz czy z krokodylem też tak jest jeśli go masz ?? to będzie to chyba wina elektrozaworu.

Edytowano przez piotrek6211

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaiser19    0

nie mam krokodyla ale chwytak do bel to jest praktycznie to samo.

Gdy przycisnę przycisk na joysticku powinien się zamknąć lub roztworzyć chwytak ale tego nie robi tylko się poziomuje :blink:

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Wina może tkwić w za krótkim zaworku w gnieździe lub wtyczce chwytaka bądź tura. Wymień wtyczkę na inną i sprawdź.

 

Po edycji postu wiadomo że chodzi o elektrykę lub rozdzielacz z elektromagnesem. Odłącz kabel z wtyczką od elektromagnesu i wepnij tam żarówkę, będziesz wiedział czy do elektromagnesu dochodzi prąd. Przy cewce zobacz czy rdzeń się nie zaciął, u mnie tak było, po przeczyszczeniu działa jak nowy.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem więc powtórzę po swojemu: jak przyciskasz przycisk i joystick dajesz na zamykanie lub otwieranie to ani nie zamyka ani nie otwiera tylko ramka z chwytakiem się rusza góra dół? Dobrze zrozumiałem twoją ostatnią wypowiedź? Bo jeśli tak jest to może to być wina kabelków które są podłączone do tego przycisku w joysticku (pewnie się odlutowały). Miałem 2 razy taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaiser19    0

dobrze zrozumiałeś . joystick działa ale tylko w jedno stronę.

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLis87    2

Ze dwa tygodnie temu miałem ten sam problem,tylko że my dokładaliśmy trzecią sekcje do starego tura.Też na początku myśleliśmy że to wina elektrozaworu i go wymieniliśmy.Problem nie ustał.Jak się potem okazało były wadliwe wtyczki, po założeniu nowych-innego producenta jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

Jak nowy to pewnie na gwarancji, więc dzwoń do dilera i niech Ci to naprawi. Jak dobry serwis to od razu będą wiedzieli co i dla czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6211    12

u mnie też wtyczka była wadliwa ale odesłałem do sprzedawcy i przysłał dobrą i wszystko chodzi ok :D tak jak mówią koledzi wyżej posprawdzaj złączki morze też maż wadliwe.

Edytowano przez piotrek6211

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj