witek

Lampa ostrzegawcza.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    3868

jeżdżę z szerokim sprzętem i chce być widoczny na drodze


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Aha no to masz rację, bezpieczeństwo swoje i czyjeś przede wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ma ktoś takiego gołębia?? http://allegro.pl/lampa-blyskowa-kogut-lampa-ostrzegawcza-na-magnes-i1647203970.html

Jak się sprawdza?? Może jakiś inny?? Ale tylko na magnez.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nikt takiego nie ma??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak przeglądałem inne do 100 zł to wszystkie są na gumkę...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3868

chyba coś podobnego dostałem od wujka - będzie jakieś 5-6 lat temu, używany 5-6 razy rocznie, kiedy to miałem pilotować przejazd kombajnu jak do mnie przyjeżdżał.

miga, obraca się, ludzie widzą, że "zaraz kombajn będzie jechał" jak na nasze potrzeby bardzo OK


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ta gumka ci nie skrachciała??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3868

cały czas działa więc raczej nie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Kupiłem go. Zobaczymy jak się będzie spisywał :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

On jest zasilany na zapalniczkę czy trzeba mieć jakąś specjalną wtykę?

 

Bo znajomy jakość dziwnie o podłączył.

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Kupiłem na allegro dziś. Jeszcze nie przyszedł :P Pisze ze pod zapalniczkę ale ja i tak będę miał go inaczej zrobionego.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja już sobie zamontowałem :P. Magnez trzyma a kogut świeci. Dość szybko się kręci. Nawet mógł by się trochę wolniej. Na magnez dobra sprawa. Akurat zaraz po założeniu miałem wyjazd praso i żeby do klienta dojechać musiałem zdjąć z dachu. Pod drzewami ciasno....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

takie drogie lampy a wszystko na gumki recepturki:/ dobrze że my dostaliśmy z ciągnikiem już nie pamiętam firmy ale nie znalazłem nigdzie na polskich stornach wzmianek o nich tylko na angielskiej i koszt przeraził mnie 48 funtów ale na porządnym ślimaku:) była na magnes ale przerobiłem na stałe aby była:) bo po co mi na magnes jak dach z plastiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

binek, w grene ta lampa jest najdrozsza na swiecie :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

co wy chcecie od tych gumek. Niech wytrzyma 5 lat a wytrzyma tyle to cieżko nowe gumki założyć? Kupilem teraz do MTZ koguta fakt że w sklepie drogi bo wszędzie jak patrzyłem to cena ok 260 zł ale kupiłem z drugiej ręki lecz nie zakładany za 120 na ślimak. Zawsze myślałem że W t25 to ładnie daje bo fakt w dzień nawet elegancko mruga i widać z daleka ale ten na MTZ to był szok wolniej się kręci ale tak pięknie daje aż chcę się włączać :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momek    27

ja kupiłem do pronara ale takie dziadostwo za 20 zł ledwo to było widać ale teraz trochę go zmodyfikowałem i i nieróżni się efektem od takiego za 100zł :) teraz innego nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1542
http://allegro.pl/lampa-ostrzegawcza-obrotowa-kogut-24v-i1648521817.html a co powiecie o tej lampie?? warto ją kupić?? potrzebuję lampy na 24v i na uchwyt nie na magnes. i czy muszę kupić uchwyt ze złączem DIN czy da się to jakoś domowym sposobem kabelkami bezpośrednio podłączyć?? bo taki składany uchwyt kosztuję 80 zł, a samemu go zrobić to jest pół godziny. chcę zrobić składany bo jeżdżę dużo przy krzakach i niskich drzewach a chcę żeby lampa wystawała kawałek ponad dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak pod krzakami to bierz na magnez i w razie potrzeby go ściągniesz. Ja właśnie z takiego powodu nie brałem mocowania na śruby.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez celmer5
      Witam tu bardziej kieruje się do elektryków i tych którzy już to robili dokładnie chodzi mi o to gdzie zamontować kogut (gdzie byłoby najlepiej???) i jak go podłączyć bo mam zapalniczkę samochodową i chciałbym żeby był pod to zapalniczkę włączany jak to zrobić gdzie podłączyć i do czego to zapalniczkę ?????? Proszę pomóżcie
    • Przez Junkers
      Witam,
      chciałem się zapytać tych co używają lampy stroboskopowe do ustawiania zapłonu, jak się tego używa, nie mam o tym zielonego pojęcia dlatego chciał bym żeby w miarę dokładnie można było to opisać. Podobno jest do kupienia jakaś dodatkowa część i można ustawić zapłon w Dieslu.
      O co chodzi z tą regulacją kąta i Xenonem??
      Na allegro są takie po ok150zł i wzwyż. Myślę że do 200 można było by się zmieścić ze sprzętem do Diesla.
      http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=lampa+stroboskopowa
    • Przez bykuu93
      Witam.
       
      W ciągniku chciałbym zrobić tylnią lampę H1 żeby było czasem coś widać w nocy gdy się cofa itp. Chodzmi mi dokładniej o to żeby zrobić to opcją żeby nie rozładowywać tym akumulatora, podpięcie pod alternator itp. Coś na zasadzie świateł przednich. Do tego chciałbym zastosować sobie włącznik gdzieś w kabinie i gdy nacisnę to włączam albo wyłączam. Nie chciałbym żeby ta lampa pracowała dopiero po włączeniu świateł przednich i postojowych, tylko jednym przyciskiem uruchamiam kiedy chce.
       
      Gdzie się wpiąći jak to wykonać?
    • Gość
      Przez Gość
      Panowie chcę wymienić płyn w swoim zetorze teraz mam dylemat nie wiem czym go zalać czy bawić się znowu z fridexem stabil i wodą destylowaną czy zalać czymś gotowym a jeżeli już to czym zwykłe petrygo czy coś lepszego może firestone, prestone, czy kuller albo dynagel, w ogóle jak już czy można zalać układ czerwonym płynem nie chcę zalewać go wodą chcę żeby wszystko chodziło elegancko. Inne pytanie jakiej firmy polecacie koguta czy z żarówką h3, bo widziałem jeszcze z lampami stroboskopowymi które lepsze, a i pod co podłączyliście czy osobny `obwód robić, zakładać dodatkowy przekaźnik
    • Przez pejot
      Witam,
       
      Poszukuję klosza lampy tylnej jak z linku poniżej. Ktoś może wie gdzie można go dostać?
      https://www.dropbox.com/s/q4ztd3gh0wgp5u6/DSC_0172.jpg
       
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj