Skocz do zawartości

Zdjęcie

IBIS <problem obrotu>

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damianus2222

damianus2222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 06:39

IBIS <problem obrotu> Witam wszystkich, mam pytanie do uzytkowników pługa ibis obrotowy z zabezpieczeniem resor. Moj problem polega na tym ze kupilem nowy silownik obrotu w unii Grudziądz, i jak chce wykonać obrót to w proximie plus biorę wajchę na pozycję 1 i mi obraca do połowy a od połowy zeby mi obróciło musze przerzucić na pozycje 2 ;o ;| i nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Przecież on powinien być obrócony na tzw. raz, ze tylko na pozycji 1. Tym bardziej ze ma kostkę z dwoma wężami. Prosze o pomoc jak jest u was. Moze ktoś ma proxe plus i tez ibisa i jak jest u was ????
sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
IBIS <problem obrotu> Dzisiaj, 17:59
  •  

#2 Share Samiec

Samiec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:chirurgia stomatologiczna

Napisany 10 czerwiec 2011 - 07:11

IBIS <problem obrotu> Witam, mam taki sam pług na zetorze forterra 11441. Nie ma problemu obracam jedną wajchą naciskając w jedną stronę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 czerwiec 2011 - 07:31

IBIS <problem obrotu> Kupiłeś nowy siłownik, bo na starym się nie chciał obracać?

Z wyżej opisanej przypadłości wina leży po stronie automatycznego rozdzielacza tzw. kostki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share damianus2222

damianus2222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 12:07

IBIS <problem obrotu> tak kupilem nowy . Tylko ze ja potrzebuje go do overuma, bo mi sie zepsuł, a nowy kosztuje w kongskilde 5 tys zł :( wiec zamowilem z unii a przyslali i nie działa tak jak u znajomego. I w sklepie hydraulicznym mi powiedzzieli ze to wina kostki. Dzięki za pomoc przydała się :D
sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv