Skocz do zawartości

Zdjęcie

SIPMA z-599 zmiennokomorówka.

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 09 czerwiec 2011 - 22:27

SIPMA z-599 zmiennokomorówka. Dzisiaj miałem okazje luknąć taką prase w lublinie no szczerze powiedziawszy całkiem niezła tylko we wszystkich podbieracze są nisko niewiem dlaczego nie naprawili tego błędu ja mam SIPME z-590/1tam jakoś przerobiłem zaczep i jest ok ale u kolegi ma classic to jak ostatnio byłem to prawie wszystkie zęby zjadło :blink:. Jak oceniacie tą prase w stosunku do np. claasa varianta? Niby nie zauważyłem innego tematu jednak jak jest to bardzo przepraszam.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ;).

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
SIPMA z-599 zmiennokomorówka. Dzisiaj, 14:54
  •  

#2 Share Cooler2010

Cooler2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 07:07

SIPMA z-599 zmiennokomorówka. Oprócz tego że nie ma owijania na sznurek i że siatka z tyłu klapy to nawet fajna. Oczywiście siatka z tyłu to łatwiejsze uzupełnienie (nie trzeba wspinać się z przodu) ale za to nie widać jej w ogóle (jest czujnik)

#3 Share Pawel1344

Pawel1344

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja

Napisany 10 czerwiec 2011 - 09:20

SIPMA z-599 zmiennokomorówka. Ja na wiosnę stałem przed takim wyborem: nowa sipma albo 4 letni claas variant 280 padło na claasa jestem po pierwszym pokosie trawy 250 bel i żadnej awarii aż miło było pracować siateczka podaje się automatycznie, belka owinięta po same brzegi, a to jak jest zwinięta belka to poezja. Za claasem przemawia jakość wykonania i to, że za 5 lat jestem pewien, że go sprzedam bez problemu za dobre pieniądze, a sipma myślę że o wiele więcej straci na wartości. Poza tym w claasie nie ważne co prasujesz czy sianokiszonkę czy słomę zawsze wciąga bo ma rotor belka nie staje podczas prasowania. A w sipmie różnie z tym bywa... jak jest bardzo sucha słoma to nie chce kręcić belki i słabo wciąga.

Edytowany przez Pawel1344, 10 czerwiec 2011 - 09:22.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czym zbierać zielonki? zobacz »

•  

#4 Share rafal09086

rafal09086

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 09:20

SIPMA z-599 zmiennokomorówka. Pewnie jest tak samo świetna jak ta moja Z-590/1 ;/ bezawaryjna i wogóle.. Nikt juz mnie nigdy na sipme nie namówi..

#5 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 09:44

SIPMA z-599 zmiennokomorówka. jak cena taka jakosc co tu sie rozpisywac
z polskich to weglug mnie warfama robi w miare dobre prasy braciak ma juz 3 sezony (4 teraz leci) i poza mala awarja ale to przez to ze na chama dobijal bele na maksa i nie wytrzymala jakas sruba nie pamietam juz dokladnie co to bylo ale zrobil to w kilka minut w domu i dalej pojechal w pole

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 12 czerwiec 2011 - 19:46

SIPMA z-599 zmiennokomorówka. Ja mam za**bisty problem z podawaniem siatki kiedy się kończy owija mi na walek a nie na bele :blink: y mam łańcuchową wrazie czego. Nie wiem czy nie za mienie na krone variopacka lub varianta używanego ale to tylko w dalekiej przyszłości bo ta nie jest całkiem taka zła miałem sokółke asz nie chce mi się gadać ile nerwów się najadłem ;[. Powiem tak nie ma co porównywać do claasa tej sipmy ale jaka polska firma najleprza w prasach?

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...