Detion

cofanie mth w c360 3p

Polecane posty

Detion    0

Czy można cofnąć motogodziny w c360 3p tak żeby nie uszkodzić zegara? np. wiertarką? Bo ma prawie 300mth a miał kapitalny i chciałem od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy można cofnąć motogodziny w c360 3p tak żeby nie uszkodzić zegara? np. wiertarką? Bo ma prawie 300mth a miał kapitalny i chciałem od zera.

 

 

 

A co to przeszkadza czy ma 300 mth czy 0 mth lepiej nic nie kombinuj bo będziesz musiał kupić nowy i w tedy będzie 0 :lol: :lol:

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

Kup nowy ;p Bez uszkodzenie go, to chyba się nie da..


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A nie łatwiej sobie spisać te godziny ile jest teraz żeby wiedzieć? 300mth to strasznie mało można tyle w pół roku nabić


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ale niektórzy to lubią sobie życie komplikować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skamp    0

mi to bardziej pachnie cofnięciem do handlu niż do po remoncie.. bo nowy wcale nie jest drogi.. :)


Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Dokładnie.Sam cofam liczniki jak sprzedawałem samochody czy 2 ciągniki , w ciągnikach pląby się założyło i poszły z 1400 mth :rolleyes: . Teraz to normalne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Skoro to normalne zjawisko to,

życzę ci abyś następne samochody i ciągniki kupował z cofniętym licznikiem.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Nie o to moderatorze chodzi.........tylko niestety taka jest prawda i tak jest w rzeczywistości.Jedz na giełdę to zobaczysz jak to jest w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

że tak jest to nie znaczy że tak należy robić i że tak powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rpalka    0

Swojej kozie licznik cofnij ;[

ciekawe jak chcialbys kupic czy milo by bylo taki kupic z cofnietym przebiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

przeglądając ogłoszenia,samochód ze sporym przebiegiem-bardziej wiarygodny-taka prawda ;[

ja nigdy niczego nie cofałem-ale liczniki kiedyś naprawiałem we firmowych samochodach-gdzie przebieg był i tak ważny w książce pojazdu-zazwyczaj wyższy niż rzeczywisty(kręcenie dla paliw).

a tak co za różnica przy jakim przebiegu zmienisz olej:przy 50 mth czy przy 350 mth-taką naklejkę sobie na szybie przyklej "SERWiCE. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

cofnac to raczej nie, ale jak chcesz wyzerowac to krec do 9999.9 :D


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Kurde traktometr w grene do tego ciągnika kosztuje niecałe 40zł, ale ludzie lubią sobie komplikować życie <_<

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skamp    0

wiesz. w nowym musiał by kręcić do przodu żeby było trochę mth. wtedy kupujący by się kapnął, że coś nie tak bo za świeży zegar.a tak to stary chciał(już wyblakły,podrapany i w ogóle) cofnąć żeby to naturalnie wyglądało.. <_<

 

gdyby na prawdę było tak jak pisał na początku tematu to byśmy coś od niego usłyszeli. a tu widać, że twórca tematu nagle zamilkł.. przypadek? ;)

Edytowano przez Skamp

Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Skamp , Heehheeh zamilkł , bo jest tak jak napisałem , po co by ktoś miał cofać licznik :lol: .Jeśli robię remont a mam przykładowo 8645 mth , to taki stan zapisuje i wiem po jakim czasie mam dotarty traktor.Jeśli już to pozostaje tylko rozbiórka licznika , ale tak by nie uszkodzić oprawki szkła , a jest to bardzo ciężkie , bo jak cwana osoba to zaraz pozna.Poza tym na plombie jest znak , a takiej plombownicy raczej zwyczajny rolnik nie ma.Więc zakładają nowy drucik i plombę z myślą że się nikt nie kapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

2samczyk1991 - podaj link :o

 

http://www.sklep-gre...oducts_id/13670

 

@marcinnowicki87, podany przez Ciebie nie pasuje do 3P, W 3P wskazówka "przekręca się" od prawej do lewej, a C-360 od lewej do prawej, a podany przez Ciebie jest właśnie do C-360 ;)

 

 

 

 

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Dzięki za linki, itak mi się to nie przyda, w 3p 6500mtg i nie ma mowy o sprzedaży lub remoncie.

Najlepiej to by było jak by w ogóle nie dało się liczników przestawiać bo wtedy by się wiedziało ile dany ciągnik wytrzyma, a nie ktoś kupi używkę z niemiec co ma 25lat a na liczniku 6tys godzin i mu się zepsuje i mówi że szrot, a tak naprawdę to może nawet ma 2razy tyle najechane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj