Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 czerwiec 2011 - 22:38

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm ostatnio pojawiły się piski w wentylatorze jak pracuje na wyższych prędkościach jakby skrzypienie i popiskiwanie, co z tym zrobić i jak się dostać trzeba odkręcać nagrzewnicę może tylko coś przesmarować wystarczy, rozbierał ktoś kiedyś ten nawiew?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm Dzisiaj, 20:10
  •  

#2 Share Kamiloo

Kamiloo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 08:58

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm Kolego ja miałem ten problem łożysko poszło w tym silniczku od nawiewu z kurzu sie zatarło chyba najpierw piszczenie potem coraz głośniej aż palił sie bezpiecznik;/ Udało mi sie tam dostać wyciągając wszystko do środka nagrzewnicy nie odkręcałem.A łożysko pasowało od starej kosy elektrycznej:)

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 10:47

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm Aha, a to tak ciężko dobrać te łożysko? o oryginalne z serwisu nie pytałeś? jakiś nietypowy rozmiar? łatwo porozbierać ten wentylatorek żeby wyjąć łozysko?

#4 Share daniel373

daniel373

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 12:39

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm mam to w Agroplusie i serwis tego nie wymienia tylko mozna kupic cały wentylator jak piszczy to długom pistoletem dobrze tam przedmucham tto zazwyczaj pomaga a jak nie to trzeba rozebrać odkręcając od środka osłonę i odpinając parę kabli to wszystko wychodzi i mozna dobrze to przeczyścić

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 20:54

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm ile cały wentylator kosztuje?

#6 Share Kamiloo

Kamiloo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 21:44

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm Po co Ci cały jak wystarczy wymienić tylko to "łożysko" w zasadzie taka tulejka miedziana. Musisz rozebrać i zobaczyć..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 06:13

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm heh to na tulejce a nie łożysku? to może tylko przedmuchać dobrze i zapsikać wd40 i wystarczy ;) mylałem że to łożysko i ci się rozsypało a na tulejce to można przesmarować i powinno pomóc

#8 Share Skamp

Skamp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Konie, i wiele rzeczy drugoplanowych.

Napisany 09 czerwiec 2011 - 09:25

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm wd 40 nie nasmarujesz dobrze. ono tylko chwilowo daje efekt a potem wysycha. już lepiej olejkiem jadalnym kilka kropel:)
Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

#9 Share Kamiloo

Kamiloo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 16:27

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm Zależy bo u mnie juz była sporo starta i sie opuscił wentylator przez co tarł o obudowe-powód piszczenia zgrzytania itp..

#10 Share krzysiek5211

krzysiek5211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 21:24

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm odkrecasz pokretlo regulacji grzejnika (malutki imbus) sciagasz galke od regulacji nawiewu i wykrecasz kilka wkretow ktore trzymaja caly panel, wszysto w srodku kabiny, znajac kilka cen w serwisie to nawet bym ich nie pytal ile to kosztuje...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Fu2000

Fu2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 czerwiec 2011 - 20:15

Piszczenie wentylatora nawiewu kabiny w lampo/dorado/r3/agrofarm wentylator 1000 zł netto do kabiny z nawiewami i sterowaniem "z przodu" w kabinie o wysokiej widocznosci z szyberdachem są 2 wentylatory.. po jednym na każdą stronę.. ceny nie znam... ale tamten można zastąpić :) sam to robiłem.. mogę podać dokłądnie jak to zrobić :) koszt 60 zł.

Dodaj odpowiedź