Skocz do zawartości

Valtra A82

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 luty 2012 - 11:48

Valtra A82 Seria a jest produkowana w Turcji a podzespoły sprowadzane z tej samej fabryki co były montowane w Finlandii. A wajdek85 valtra new hollandowi z awariami do pięt nie dorasta :) A ozon87 gówno jesz gówno mówisz, na tych samych częsciach? Weź porównaj valtre a pomota, pomot to taki ulony, nawet na farbie oszczędzają albo tylny tuz taki delikatny ze głowa boli.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Valtra A82 Dzisiaj, 03:26
  •  

#22 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 19 luty 2012 - 18:43

Valtra A82 Za to co napisałeś to mam nadzieje że dostaniesz %%% Najpierw sprawdz co piszesz i troche kultury... Rozumie że "fan valtry" nie może się pogodzić że jego ukochany ciągnik robią w turki z tureckich części ale taka prawda.

#23 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 21 luty 2012 - 13:19

Valtra A82 Napisałem ze robią w turcji, czytanie ze zrozumieniem sie kłania :) Porównywałem pol-mota do valtry to w kabinie aby podobnie jest, a z zewnątrz to dwa różne ciągniki. Nie posiadam serii A i mi to zwisa gdzie jest produkowana:)

Dzwoniłem do przedstawiciela i powiedział ze Valtry produkowane w Turcji mają wykupioną licencje na stary model i mogą produkować aby dla swojego kraju. Czyli wszystko sie zgadza bo valtra na tym filmie mają stare osłony maski, stare lampy itp.

Edytowany przez MrValterka, 21 luty 2012 - 13:31.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share CONDOR

CONDOR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 21 luty 2012 - 17:06

Valtra A82

Za to co napisałeś to mam nadzieje że dostaniesz %%% Najpierw sprawdz co piszesz i troche kultury... Rozumie że "fan valtry" nie może się pogodzić że jego ukochany ciągnik robią w turki z tureckich części ale taka prawda.

No i co że ciągniki serii A powstają w Turcji? Masz jakieś uprzedzenia do tego kraju czy co? W dzisiejszych czasach liczy się jakość i cena końcowa, a że w Turcji, Chinach czy Indich jest tania wykształcona kadra, siła robocza (nieodbiegająca ludziom na zachodzie Europy) to światowe koncerny przenoszą swoje fabryki do krajów słabiej rozwiniętych gospodarczo.

Tak samo Francuz mógłby mieć uprzedzenia do samochodów dostawczych VW Caddy, które powstają w Polsce. Procesu globalizacji nie powstrzymamy.

Musimy zacząć łamać głupie stereotypy i rozwijać się, bo jak czytam posty ozona87 to cofamy się w przeszłość. Niczym sarmaci.
JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

#25 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 21 luty 2012 - 19:01

Valtra A82 Nie zrozumiałeś mnie wogóle... Chodziło mi o to że takie osoby jak np MrValterka chwali jaki to cudownym ciągnikiem jest valtra A natomiast pol-mot h który jest produkowany z tych samych części w tej samej fabryce to złom i najgorszy ciągnik. Dla twojej wiadomości mrvalterka podnośnik w polmocie to 4200kg więc chyba nie tak źle! Następnym razem jak masz pisać brednie to lepiej nic nie pisz!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 21 luty 2012 - 20:41

Valtra A82 Ja sie nie będę się już wypowiadał, niech ozon87 porówna oby dwa ciągniki w realu i niech powie czy te same podzespoły. Gołym okiem widać który jest lepiej wykonany.
KPK Kumurun Team