Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania?

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Detion

Detion

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 czerwiec 2011 - 17:42

Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania? tak jak w temacie jeśli da rade to jaki pistolet polecacie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania? Dzisiaj, 22:16
  •  

#2 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 626 postów

Napisany 06 czerwiec 2011 - 19:21

Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania? Da rade, musisz tylko kupić sobie dobrej jakości szczelny przewód i podłączyć jakis pistolet do malowania. Jest to na pewno strata paliwa ale skoro nie masz kompresora to da rade

#3 Share zenekbizon

zenekbizon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Polskie maszyny rolnicze i część zagranicznych

Napisany 06 czerwiec 2011 - 19:38

Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania? jasne tylko że woda ci może iść ja jak nie zrobiłem kompresora spiołem 902 + 3 przyczepy jak nabyło do wszystkich to na ful gar i malowałem cały czas bez przerwy jak malowaliśmy belki konstrukcyjne

#4 Share Detion

Detion

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 czerwiec 2011 - 19:52

Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania? A co polecacie z kompresorów ja znalazłem coś takiego w miare tani http://allegro.pl/pi...1637541067.html ale czy warto to kupować czy posłuży tydzień i na złom?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share zenekbizon

zenekbizon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Polskie maszyny rolnicze i część zagranicznych

Napisany 07 czerwiec 2011 - 12:36

Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania? jak dla mnie badziew ja mam 2 sprężarki z 385 silnik 7 kw starej generacji i zbiornik z zetor 50 super a pistolet kupiłem za 250zł to może jak ktoś ma coś poprawić to może dobre ale nie do malowanie dużego :rolleyes:

#6 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 07 czerwiec 2011 - 21:36

Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania? nie wiem czy badziew bo nigdy takim nie pracowalem!
ja mam kompresor z biedronki kupiłem 5 lat temu 25l i do malowania wystarcza-ciągniki i maszyny rolnicze malowałem bez problemu-zreszta widać w mojej galerii. Do malowania nie potrzeba wielkiego cisnienia i wydajności
Faktem jest jednak ,że do profesjonalnej zabawy taki pistolet to nie wystarczy i sdamochodu to nim raczej napewno dobrze nie pomalujesz

Edytowany przez antonio86, 08 czerwiec 2011 - 15:14.

#7 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 25 czerwiec 2011 - 15:08

Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania? Pamiętaj ,żeby podłączac przewód przy wyjsciu na hamulec pneumatyczny a nie pod odolejacz ;)

Edytowany przez milanreal1, 26 czerwiec 2011 - 18:31.

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 19:18

Czy c360 3p może być jako sprężarka do malowania? Ja mam kompresor zrobiony z spręrzarki od c-330 i silnik 2,2kw i butla od przyczepy D-55. I lepszego sprzętu nie potrzebuje bije mi do 12 mpa i pompuje koło od bizona w 15 min przednie oczywiście. A co do malowania to ma na sobie tęcze kolorów bo jak dorabiałem to prubowałem na niej. Do malowania troche przyduża ale nie mam mniejszej. B)
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników