Zaloguj się, aby obserwować  
dziku

Kiedy odstawa i kiedy zaczynacie kopac?

Polecane posty

dziku    2

Witam. Na kiedy macie odstawę buraków i kiedy planujecie zacząć je kopać ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja mam jakoś na początku listopada, a kopać będę w ciągu 1-2tyg. przed odstawą- zależy jak będzię z Neptunem bo najmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Limit jest na ponad 3ha (kiedyś było 5ha <_< ), ale jeśli zostanie trochę pola to ojciec dosiewa buraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

ja mam termin odstawy na 27 września a kopaniem zajmuje się holmer (firmy transportującej korzenie do cukrowni) w dniu odstawy lub w dzień poprzedzający odstawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja mam odstawe 15-16 wrzesien a kopac zaczynam jutro ale to tak aby zacząc a prawdziwe kopanie zaczne około wtorku


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

dziku a gdzie odstawiasz? ja mam 6,5 ha i termin na 13 listopad,kopać niewiem kiedy będziemy ale tak po 15 pażdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

ja odstawiam do Opalenicy. mam 6 ha a odstawa na koniec paźrzernika będzie. miała byc na koniec września ale cukrownia przesuneła odstawe i kazała pryskac jeszcze raz buraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ja mam w polowie listopada -tak 3-4 dni przed odbiorem zaczynam kopac

a sezon ,,buraczany" zaczynam od soboty -narazie na rozgrzewkę tylko 3ha (usługowo) ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Ja ma m planowany odbiór 15-go pażdziernika a mam zamiar kopać tak ok.5-go.Jak dobrze pójdzie to jest mój ostatni rok zasiewów i zbiorów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

a mi znowu przesuneli odstawe ;/ prawdopodobnie początek grudnia chyba ze sie wyrobią to koniec listpoada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Przepraszam poprawka,planowany odbiór buraków to 20,21 pażdziernik do Kruszwicy a planuje tak kopać ok.10-15 pażdziernik.Dzisiaj się dowiadywałem o zlikwidowanie limitu w ARR to powiedzieli żeby składać wnioski po 20-tym.Jeśli dobrze pujdzie to mam na sprzedanie neptuna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a ja juz 4ha wykopałem (usługowo) zacząłem juz sobote 22 wrzesnia (w czasie Agro-Show) no i przyznam ze burak jest o 100% lepszy jak w zeszłym roku ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no fakt buraki są ładne. a u mnie jeszzce conajmniej 2 tygodnie jak nie więcej będą rosły to nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no fakt buraki są ładne. a u mnie jeszzce conajmniej 2 tygodnie jak nie więcej będą rosły to nie jest źle :D

a jak moj ojciec pojechal do jednego goscia -objechal raz w kolo i serdecznie podziękowal :(:(

burak byl duzy, slabo ukozeniony i stollem nie szlo -facet po wykopkach zwarzył buraka to prawie 8kg wazyl ;)

140 sztuk i tona :(:(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"
       
      Pozdrawiam mszk8
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj