Daniel89

tur do c 360 albo do farmtrac 80 4wd

Polecane posty

Daniel89    7

hcem kupic tura

ale niewiem co mi się bardziej opłaca czy do C360 czy do Farmtraca 80 4wd?

Będzie używany do Kiszonki bel Słomy i Siana .I ile to kosztuję z chwytakiem i z krokodylem.

 

 

i jeszcze jedno

jaką Prasę kupic do 60.000 tyś

Metal-fach czy Sipma ?Albo inne

Edytowano przez Daniel89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Bierz do C-360, taniej Cie wyjdzie


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ty chyba niewiesz co piszesz.

Miec ciągnik 4x4 ze wspomaganiem, dobrą pompą i założyć tura do c-360 to naprawde trzeba być głupim

 

Zakładaj smiało do Farmtrac'a tura, założysz do c-360 to będziesz żałował później. Co z tego ze do c-360 taniej ? Jak później bedzie sie męczył

 

Co do prasy to sam zdecyduj, sam zastanawiałem sie jaką kupić i wybrałem metal-fach

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

Bez zastanowienia wal tura do Farmtraca, tur przy C-360 to sama męka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Napęd, wspomaganie, wygoda, rewers itd to wszystko świadczy nt Farmtraca. Ogólnie jaki to ciągnik by nie był to z napędem itd będzie lepszym rozwiązaniem na TUR niż do C-360.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

ja też bym założył na Farmtraca ;) A jeśli nie chcesz zbyt drogiego tura to załóż tur 3A bo pasuje do farmtraców bo widziałem kilka ;) Cena będzie podobna jak do c360 a komfort nieporównywalny

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

przecież są 3b do c360. Na allegro jest masa tego i nawet tu w galerii jest sporo c360 z turem 3b ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, widuję sporo 60, które śmigają z trójsekcyjnym. :lol: ale takiej 60 nalezy się gruntowny remont, pompa przede wszystkim:) jak masz farmtraca, załóz do niego... :)


Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj