Skocz do zawartości

Zdjęcie

manitou pytanie

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piterr9

piterr9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 03 czerwiec 2011 - 17:10

manitou pytanie witam szanowne grono. mam pytanie czy w ładowarkach manitou żeby podnieść ramie czy wysunąć lub wsunąć teleskop operator musi ruszyć kierownicą z góry dzięki za odpowiedz :(

:blink:

chodzi mi oto ze kupiłem używaną ładowarkę manitou mlt 526 turbo i jak nie roszę kierownica to nie podnosi ,nie wysuwa teleskopu i nie wiem czy to normalne czy coś jest zepsute

Edytowany przez piterr9, 03 czerwiec 2011 - 18:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
manitou pytanie Dzisiaj, 13:41
  •  

#2 Share Konczyk694

Konczyk694

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 03 czerwiec 2011 - 18:16

manitou pytanie Nie musi, w miejscu moze, mozesz stac na zewnatrz i tylko pilotem sterowac ;)

#3 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 831 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 03 czerwiec 2011 - 19:52

manitou pytanie Ja przy wysuwani teleskopu muszę poruszać kierownica, lub na wciśniętym hamulcu, ale do podnoszenia nie muszę :D

#4 Share red

red

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 07 czerwiec 2011 - 22:50

manitou pytanie [quote name='piterr9' timestamp='1307117405' post='731296']
witam szanowne grono. mam pytanie czy w ładowarkach manitou żeby podnieść ramie czy wysunąć lub wsunąć teleskop operator musi ruszyć kierownicą z góry dzięki za odpowiedz :(

:blink:

oczywiscie ze funkcje hydrauliki sa niezalezne od ruchu kierownica :rolleyes:
jaka to ladowarka, mozesz podac rok i przebieg??
moim skromnym zdaniem masz do wymiany lub regeneracji priorytetowy dzelnik cisnienia. koszt zakupu o 2500 z wlasna wymiana ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tompson87

tompson87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 29 październik 2011 - 13:03

manitou pytanie Jeśli ma kupić sam priorytet to bez sensu trochę, cena samego zaworu 350euro a kompletna pompa z zaworem to około 500euro i jest spokój na dłużej.

#6 Share MichalT25

MichalT25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki itp.

Napisany 06 styczeń 2012 - 17:35

manitou pytanie W ładowarce kolegi od nowości tak jest ,że trzeba poruszyć kierownicą aby hydraulika działała.
nowe cylindry---->500zł
nowa pompa---->300zł
ryk T-25----->bezcenny

#7 Share manitoumechanik

manitoumechanik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 01:03

manitou pytanie [
odnosnie ruszania kierownicą aby hydraulika poszła wtym modelu to ...napewno nie chodzi o czesci ktore panowie tu pochopnie wymianiacie ,,, bzdury troszke piszecie ,, prawda jest ze od nowosci tak naja ze po uruchomieniu trzeba raz ruszyc kierownica apozniej podczas pracywszystko ma dzialac ..jesli przestaje szybko i znow trzeb aruszyk kierownicą to taka spręzynka sie odkrecila w zaworze zmniejszajacym cisnienie do joistika i do ssterowania rozdzielaczem ,, da sie naprawic badz trzeba troszke przerobic uklad ,, ale nikt z przedmmówcow nie trafil w sedno ustaerki ,,, to tylko kosztowne teorie byly napisane ,,,ale jakby wniskodawca zapytania wyrzucil pieniadze w te elementy to doradzccy by nie dolozyli prawda ,,zatem wiecej skromnosci w pochopnych decyzjac panowie ,,prooooszę,,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share piterr9

piterr9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 07 luty 2012 - 21:40

manitou pytanie @manitoumechanik

mądrego aż miło posłuchać :D a gdzie kolego znajde ten zawór co mogła sie odkręcić ta sprężynka z góry dzięki za odpowiedz